Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tam_Türk

Final-(Sınıf Belirleme) 120 Soru
    T=19
    S=4.75
    M=18
    F=18
    Yemin ediyorum sosyal ve biyoloji çalışıcağım artık

aynı sınav
    Türkçe 25
    mat 26
    fen 20
    sosyal 11

sosyalde soru yapamadım yav her soruda mı iki şık arasında kalınır
  • takipteyim.

ilk dersane sinavim p.tesi gunu netlerim hic iyi olmayacak buyuk ihtimalle. ilk sinif belirleme sinavinda ma-geo ve fende hangi konular agirlikli cikmis yazabilir misiniz ?
  • Dershane sınıf belirleme sınavım 22 eylülde.2 eylülde çalışmaya başlayacam .TM'yim.22 eylül deki sınavda hedefim ;

Türkçe:35
    Mat:20
    Sos:30
    Fen:3

Sınav sonrası netlerimi yazarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GlikoProtein

quote:

Final-(Sınıf Belirleme) 120 Soru
    T=19
    S=4.75
    M=18
    F=18
    Yemin ediyorum sosyal ve biyoloji çalışıcağım artık

aynı sınav
    Türkçe 25
    mat 26
    fen 20
    sosyal 11

sosyalde soru yapamadım yav her soruda mı iki şık arasında kalınır

Sen gene iyi yapmşsın ben batırmışım moral 0

• bende deneme yoktu konu bitirdim.türkçe cumlede anlam 86d 7y
  • ygs erkenden bitirin örneğin ocak ayı gibi ve kalan sürede sürekli deneme çözüp genel tekrarlar yapın lys ye gelince ise lys yi kesinlikle son iki aya bırakmayın ygs sınavı olana kadar %70 ygs % 30 lys çalışabilirsiniz bu rakamlar ortalama siz eksiklerinize göre bunu ayarlayın sınava girecek herkese bu zorlu maratonda başarılar
  • quote:

Sen gene iyi yapmşsın ben batırmışım moral 0

moral bozmak yok,daha yeni başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaoin.8

ygs erkenden bitirin örneğin ocak ayı gibi ve kalan sürede sürekli deneme çözüp genel tekrarlar yapın lys ye gelince ise lys yi kesinlikle son iki aya bırakmayın ygs sınavı olana kadar %70 ygs % 30 lys çalışabilirsiniz bu rakamlar ortalama siz eksiklerinize göre bunu ayarlayın sınava girecek herkese bu zorlu maratonda başarılar

Kesinlikle katılıyorum
  • Mezunlar başladı mı ya?

Ben daha kayıt yaptırmadım.

Ama
    Türkçeden
    Sosyalden Ful çekiyorum

Matematik 30 civarı
    Fende 30-35 arası. ygs için
  • Evet benim de bu seneden aklımda kalan tek şey Ygs'nin erkenden bitirilmesi gerektiğiymiş. Şöyle ki ilk dönem daha bir hırslı, hevesli olunuyor ders çalışmak için. İkinci dönem ben yavaşlamam, durmam çalışırım diyordum bende ama olmuyor hani önce süreyi azalttım sonra ise hiç çalışmadım mayıs ortasından itibaren. Lys konuları az ama öyle çabuk geçilmiyor, bol bol test çözmek adına nisandan sonra değil de üstteki arkadaş gibi ocak civarı başlamanızı öneriyorum. Fazla bir şey yapmasanız bile olur, en azından kolayca halledilebilecek bir sürü konu var Lys içerisinde onlara önceden çalışsanız yine yeterli olur kanımca.
    Bu sene sınava girecek herkese başarılar dilerim. (Sonuçlar açıklanınca belki bende katılırım size, büyük ihtimal kazanabilecek gibiyim ama.)
  • 120 soru sınıf belilrmee sınavı 60 mat -ge060 fen
    mat:55,5 net
    fen:38 net
  • quote:

Orijinalden alıntı: maftas

Son sıniftaki adamlarin 460 yapip dershane 1. 400 yaptigina inanbilecegimi sanmiyorum.Her neyse yil icinde sonuclara inanabilmemiz icin ss lazim tabii ki.Ama ben kendim icin yalan soylemeyecegime soz verebilirim.Son ygs denemesi.Dersanede femin 10 cozumlu denemesi yapiyorlar arada.
    Turkce: 38,75
    Matematik 38,75
    Fen 32,5
    Sosyal 31,5 net 463 puan :)

Mezunlarda 1.sınıftaki başarılı bir sınıf arkadaşım sınavdan bir gün önce stresten uyuyamadığı için 70bininci oldu.
    İlk senesinde 20binin üstünde olan bir arkadaşım mezun senesinde cemaat dershanelerinin 1. sınıfındayken 36 bininci oldu.

Tam tersine de gelince gerçekten dershane öğretmenlerini hayrette bırakacak kadar vasat giden ama çok çalışan bir arkadaşımızda 450-460 arası almıştır

Bu işlerde sınav stresi çok belirleyicidir.Bol bol çalışın eyvallah ama bol bol dua da edin.Çok yardıma ihtiyacınız olacak bu lafımı hatırlarsınız sınavda.

Sizin gaza gelip çalışmanız benim yararıma değil burada popomdan örnek uydurmaya çalışmam o yüzden.Ama sınavdan çıkana kadar hiçkimsenin ne olacağını bilemezsiniz.

• Fem sınıf belirleme zordu baya .Herkes kotu yapmis.Boyumuzun olcusunu aldik :D
    Turkce 1y 1b
    Mat 1y 1b
    Sosyal 9y 1b :D
    Fen 8y 1b bioda hep lys sormuslar sistemler fln
    440 puan
  • quote:

Fem sınıf belirleme zordu baya .Herkes kotu yapmis.Boyumuzun olcusunu aldik :D
    Turkce 1y 1b
    Mat 1y 1b
    440 puan

Sen full çekmeden rahat edemeyecek misin?
  • quote:

quote:

Fem sınıf belirleme zordu baya .Herkes kotu yapmis.Boyumuzun olcusunu aldik :D
    Turkce 1y 1b
    Mat 1y 1b
    440 puan

Sen full çekmeden rahat edemeyecek misin?

Hocam onun icin calisiyoruz.Su fen i halletsem zaten rahatliycam :D
  • HEDEF 2012 YGS
    t 40
    M 40
    S 35
    F 35
  • quote:

Orijinalden alıntı: RC5807

Bakırköy Bireydeyim bende.Geçen sene dershaneden baya iyi sonuçlar çıkmış baktım da
    Çok sıkı eğlenceli bir program anlayışı var.Ders çalışana eğlenceli tabi
    Ayrıca föy sistemide 10/10 dur.Bu kadar benden şimdilik çalışmaya devam.Fizik akar.

Ben de bireydeyim size hızlandırmada günde kaç saat ders imkanı sağlıyorlar? Bu arada gerçekten föy sistemi süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: halim68

quote:

Orijinalden alıntı: RC5807

Bakırköy Bireydeyim bende.Geçen sene dershaneden baya iyi sonuçlar çıkmış baktım da
    Çok sıkı eğlenceli bir program anlayışı var.Ders çalışana eğlenceli tabi
    Ayrıca föy sistemide 10/10 dur.Bu kadar benden şimdilik çalışmaya devam.Fizik akar.

Ben de bireydeyim size hızlandırmada günde kaç saat ders imkanı sağlıyorlar? Bu arada gerçekten föy sistemi süper

Haftada 6 gün 6 saatten yaptı 36 saat.

Cuma gününden itibaren Seri sınavlar başlıyor.Baya fazla şu hızlandırma döneminde.Sayısını aklımda tutamadım.Ama Sabah geliyorsan çıkışta , öğlenciysen biraz erken geliyorsun 11 gibi falan sınav oluyorsun.
    cumadan itibaren bu sistem geliyormuş.Konu yelpazesi geniş tutulacakmış.Desenize fende batıracağım Neyse ki birer birer azalıyor konularım.

Buna ek olarak 1 ay içinde DKS ile sanırım 3 sınav sonucunda sınıflarımız belirlenecekmiş.Harbiden hocalar bile sınava doyacaksınız diyor.İlker hoca fena çalışmış.3 günde robota döndüm diyebilirim.Artık uyurken bile soruyu aklıma getiriyorum, çözümünü bazen uyumaya hazırlanırken bulunuyorum.Gidiyorum yapıyorum kitaba. Fena ödevler veriliyor.Neden geçen sene başarılı olduklarını anlıyorum.Bu sene daha sıkı, daha disiplinliler ama

• GEnçler nasılsınız ne zamandır girmiyorum özledim sizi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx24

GEnçler nasılsınız ne zamandır girmiyorum özledim sizi :D

Efsane geri döndü.

Artık herkes ders başında aliciğim.Sen neler yapıyorsun denemeler nasıl.Çalışabilmeyi başardın mı =).Hadi bende kaçtım dersin başına.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.