Şimdi Ara

:::-2012 YGS Deneme Netleriniz-(SONUCU RESİMLEYİNİZ)::: (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
10
Favori
116.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bn bu sene dokuz eylül üniversitesi pc mühendisligini kazandım tekrar sınava girecegim ve 32 puanım kırılacak. buna ragmen ygs'de 21000 e girmek istiyorum sizce kac net yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hantala 3.kez giriceğim bu sınava.Sayısalcıyım. Normalde İstanbul Üniversitesi elektrik elektronik Müh. okuyorum.3.sınıf olmam gerek ama 1 sene ara verdim yani 2009 girişli ilk sınavında kazanan bir öğrenciyim.... 1 sene okuduğum için giremedim.Yani 4.denemem de denir(!) Bu üniversitede öğrenci asistanlığı yapıp gayet maaşım ve sigortam varken bırakıp tıp için geçen sene hazırlandım ama olmadı..Aptal yanlışlar vsvs.. Deneme netlerimi yazacağım ama şunu baştan söyliyim bu sınav kesinlikle psikolojik bir savaş sınavıdır.Bakın abartı gibi gözükecek lan sallama be diyeceksiniz ama öyle.Sınavdan önce heycanlanmıycam dedin mi ? Sıçtın... 2011 sınavına hazırlanırken denemelerim abartısız 160 da 150 ile seyrediyordu.Ygs için konuşuyorum..Ancak Lys için böyle bir durum aksetmedi çünkü ygsde dönen davalar yüzünden moralim bozuldu bıraktım çalışmayı..Ama ona rağmen 501 puan yaptım 13bininci oldum... ŞU anki deneme netlerim Türkçe 1 yanlış ila 4 yanlış arası gidiyor geliyor.Full çekmedim geçen sene çekerdim..Muhtemelen dönem içinde fulle yaklaşırım. Matematik ya 1 2 yanlış ya da full geliyor. Sosyalim geçen dönemden sağlamdır eşşek gibi çalışmıştım tabiri caizse. ortalama 5 6 yanlış çıkıyor şu an ama dönem içinde iyi yapmaya çalışırım.. Fen şu anlık fem denemesi çözüyorum ve hakikaten bilmediğim soru tarzları var.Organik kimya ile modern fiziğin karışımı soru tarzları. en fazla 6 yanlış çıktı denemelerimde.Biraz önceki yaptığımda ise 3 falandı. Özellikle çalışma tarzı ve kaynak kitap konusunda sözel sayısal çok detaylı bilgi program konusunda detaylı bilgiye sahibimdir.Yardım isteyen olursa çok sık girmesem de mailime geldiği için yardım etmeye çalışırım.. 2012 çapa tıp inşallah bekle beni :)
    arkadaslar bn bu sene dokuz eylül üniversitesi pc mühendisligini kazandım tekrar sınava girecegim ve 32 puanım kırılacak. buna ragmen ygs'de 21000 e girmek istiyorum sizce kac net yapmalıyım ?

• T:33
    S:23
    M:17

bu seneki ilk denemem 73 netten başladık inşallah 5 ayda 100 nete ulaşırım.Tm ciyim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heatmagnetic

T:33

bu seneki ilk denemem 73 netten başladık inşallah 5 ayda 100 nete ulaşırım.Tm ciyim .

çok rahat ulaşırsın bunu söyleyebilrim
    Tm ciyim
    ilk denemem okulda yaptık
    t:35
    m:32
    s:24
    f:15
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLasin

quote:

Tm ciyim

Teşekkürler kardeşim beni motive ettiğin için Hedefim Şubatta şu netlere ulaşmak;

Türkçe:38
    Mat:33
    Sos:33

Sence kaç ayda yukardaki netlere ulaşabilirm günde 3,5-4 saat çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heatmagnetic -- 14 Ekim 2011; 16:54:21 >

• hedef ygs degil lys olsun beyler.Ygs ile bi bok olunmuyor artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypocrisya

hedef ygs degil lys olsun beyler.Ygs ile bi bok olunmuyor artik.

Ygs ile birşey olunmadığı doğru fakat bu sene nereye gideceğimizi ygs belirleyecek neden derseniz ygsden alınan sonuca bağlı olarak lys kadar ki süreyi değerlendirecek insanlar. Yani demek istediğim ygs sonucundaki moral çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan_10 -- 14 Ekim 2011; 18:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

quote:

Orijinalden alıntı: hypocrisya

hedef ygs degil lys olsun beyler.Ygs ile bi bok olunmuyor artik.

Ygs ile birşey olunmadığı doğru fakat bu sene nereye gideceğimizi ygs belirleyecek neden derseniz ygsden alınan sonuca bağlı olarak lys kadar ki süreyi değerlendirecek insanlar. Yani demek istediğim ygs sonucundaki moral çok önemli.

Ya tabiki sonucta lys sinavinda sorular tamamen lys olmayacak.Bir kac konu katilacak lys den o kadar.
  • quote:

quote:

quote:

Tm ciyim

Teşekkürler kardeşim beni motive ettiğin için Hedefim Şubatta şu netlere ulaşmak;

moral olması için söylemiyorum türkçe değişkendir yani 38 yaparsın 32 yaparsın o günkü durumuna göre sosyali ise kısa bir sürede halledersin coğrafyayı özellikle tarih biraz zaman alır ama mat için o nete şubatta kadar biraz zor ulaşabilirsin oda geometriden kaynaklanır şuanda geometri yapıyorsan mat netin kolay artar ama geometri için zaman gerekli ama yinede iş sende bitiyor ben yaza girdiğimde hiçtim diyebilirim ama 3 ay çok şey değiştirdi 5 ay ne kadar değiştirir bi düşün
    eğer varsa kısmetinde uçmak engel değil balık olmak :D yapabilirsin kardeş,im sende o azim var.
    taş çatlasa 4 ayda ulaşırsın sıkı bir çalışmayla

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tm ciyim

moral olması için söylemiyorum türkçe değişkendir yani 38 yaparsın 32 yaparsın o günkü durumuna göre sosyali ise kısa bir sürede halledersin coğrafyayı özellikle tarih biraz zaman alır ama mat için o nete şubatta kadar biraz zor ulaşabilirsin oda geometriden kaynaklanır şuanda geometri yapıyorsan mat netin kolay artar ama geometri için zaman gerekli ama yinede iş sende bitiyor ben yaza girdiğimde hiçtim diyebilirim ama 3 ay çok şey değiştirdi 5 ay ne kadar değiştirir bi düşün
    eğer varsa kısmetinde uçmak engel değil balık olmak :D yapabilirsin kardeş,im sende o azim var.

Teşekkürler kardeşim saol.Zaten yapabileceğimi biliyorum.Geometride üçgenler bitti.Dershane ise hala üçgende açılar yeni bitti.Dershane çokgenlere geçene kadar ben Dairede Alan'a gelirim herhalde.Sen hangi bölümü istiyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tm ciyim

Teşekkürler kardeşim saol.Zaten yapabileceğimi biliyorum.Geometride üçgenler bitti.Dershane ise hala üçgende açılar yeni bitti.Dershane çokgenlere geçene kadar ben Dairede Alan'a gelirim herhalde.Sen hangi bölümü istiyorsun?

ankara hukuk sen?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tm ciyim

ankara hukuk sen?

İngilizce İktisat istiyorum Anadolu üniversitesi veya Dokuz Eylül

• Macera arayıp bilmediklerimide hislerime güvenerek işaretlediğim son denemem

Türkçe 32.5
    Sosyal 34
    Matematik 32
    Fen 30 yada 31 --- not biyoloji konuları bayağı değişmiş, kimyayı full yapmama rağmen biyolojiye takıldım.
  • türkçe:22
    mat:23
    fen:24
    sosyal:5

herkes 400 u geçiyor biz daha 300 u gecemıoruz anlamadm gitti
  • finale doğru 2
    Türkçe= 15 soru: 15 doğru 0 yanlış
    Matematik 1 = 15 soru 14 doğru 1 yanlış
    Sosyal= 15 soru 11 doğru 3 yanlış 1 boş
    Fen 1= 15 soru 13 doğru 2 yanlış
    Matematik 2= 30 soru 25 doğru 3 yanlış 2 boş
    Fen 2= 36 soru 30 doğru 4 yanlış 2 boş
    Ygs puanları 450-460
    Mf puanları 430-440 arasında değişiyorrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: lepermessiah

körfez ygs deneme 4
    türkçe:34
    matematik:33
    fen:27,50
    sosyal:33

ygs1:414
    ygs2:407 beklentilerim cok altı bir deneme oldu

Bende çözdüm onu ama şahsen iyi deneme değil bence :D(yine anlatım bozuklluğu yaptım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerocknuq -- 15 Ekim 2011; 19:04:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -doruk-

Hep aklınızda tutmanız gereken şey şudur ki : üste çıktım diye sevinme , altta kaldım diye üzülme

Gerçek sınavda herşey çok farklıdır.Kendimden biliyorum.Vasat geçen töderde 35-36 fen yapan adam gerçek sınavda sersemleşip 28.50 yapabiliyor.Bir hafta önceki psikolojik durumun bir gün önceki stres-heyecan-uyku durumun bir saat önceki telaş-sakinlik durumun bunlar belirleyici faktörlerdir.Biz ne dershane 1.leri gördük 400ü geçemedi ne son sınıftaki adamlar gördük 460lar aldı.Moralinizi bozmayacaksınız çok ta havalanmayacaksınız kısaca

Şöyle bir durum da var unutmayın girip sallayan , hayalindeki netleri yazıp tatmin olan insanlar var bunları da hesaba katacaksınız.Of abi adam neler yapmış ben bir halt yapamıyorum deme yani.Sen okuyan grupsundur adam mezundur.Bir zahmet senden önde başlasın zaten.Sen daha ivmeli daha hızlı ilerleyeceksin unutma.

Kısacası burası moral bozukluğu yaratıyorsa girmeyin.Yok ille de gireceksen bunu bir hırs kaynağı yap açık konularının üstüne git şunu da unutma : SANAL ALEM YALAN ALEM

Adamsın

• quote:

Orijinalden alıntı: alkan529

quote:

Orijinalden alıntı: barman

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oo millet uçmuş hacettepe tıp filan Valla ilk 10 bine gireyim daha ne isterim

Vallahi hocam, ikinci seneye aldık. 10 bine giremezsek ayıp olacak.

Valla bakalım o niyetle kaldım bende 2.seneye , 27 binden 20 bine yükseltmek için değil yani
    İnş. olur ya bakalım, yalnız mezun olup sınava hazırlanmak harika birşeymiş onu farkettim bu aralar
    Tüm gün yata yata 4-5 saat çalışabiliyorum geçen sene bir tarafımızı yırtıyoduk okuldan gelip o kadar çalışmak için

Orası öyle evet. Haftaiçi 5 gün okul. Hafta sonu dershane. Ayrıca haftaiçi 1-2 gün de etüt. Okuldan sonra da dershaneye gitmeler felan iyice çekilmez hale geliyordu. Şu an en azından kafam daha rahat. Ayrıca iyiki yerleşememişim. Çünkü puanım biraz daha yüksek olsa, gözümü karartıp yerleşebilirdim. Daha iyileri için vesile oldu bana.

Bu arada sen ne istiyordun hocam?

Aynen öyle ben de iyi ki tercih yapmamışım diyorum.

Valla elektrik-elektronik müh. düşünüyorum, hedef üniversitelerde Bilgi üniversitesi(UOLP-TAM BURS)-İTÜ elektronik ve haberleşme(ing)
    Türkçe bir bölüme gitmeyi düşünmüyorum ing olması şart.Ve bunların haricinde boğaziçinde kimya müh.filan da olabilir ya bakalım.

senin hedef nedir?

Benim kafamda tam bir hedef belirmiş durumda değil. O yüzden büyük ihtimalle puanlarıma göre hareket edeceğim. Yani o puan aralığında kafama yatan en iyi yere gitmeye çalışırım.

Mesela 525+ gelirse ODTÜ Bilgisayar, 520-525 arası gelirse İTÜ EHM, 515-520 arası gelirse İTÜ Bilgisayar, 510-515 arası gelirse İTÜ İşletme Müh., 504-510 arası gelirse İTÜ Makina, 495-504 arası gelirse İTÜ Elektrik gibi gibi. Tabiki bu bir örnek. Yani alacağım puana göre hareket edeceğim büyük ihtimalle.

Yani doğru diyosun alacağın puana göre değişiyor biraz da hedefler,Valla biz en iyisini yapmaya çalışalım da gene geçen seneki o tercih stresini çekmek istemiyorum

Aynen. Millet bir de yerleşmek için istediği bölümleri çatır çatır yazarken, ben yazamayınca koymuştu biraz. Sonra içimde kalmasın diye yazdım yüksek yerleri. O tercih listesini doldurmak bile zevkliydi be yerleşmeyeceğini bile bile.

Valla inş. güzel olur herşey, ama şu müfredatın değişmesi biraz ürkütüyo beni,Yeni konuları öğreniyoruz filan ama o yeni konulardan nasıl sorular gelir kim bilir, yani o yeni konulardan çıkmış bir soru yok tedirgin ediyo insanı

kardeş merak etme herkez seninle aynı durumda oürkütücü sorular herkeze gelicek muhabbetinize limonsıktım bende 18 bininciydim tercih yapmadım hedef çapa tıp inş:)

• quote:

Orijinalden alıntı: omerocknuq

quote:

Orijinalden alıntı: lepermessiah

körfez ygs deneme 4
    türkçe:34
    matematik:33
    fen:27,50
    sosyal:33

ygs1:414
    ygs2:407 beklentilerim cok altı bir deneme oldu

Bende çözdüm onu ama şahsen iyi deneme değil bence :D(yine anlatım bozuklluğu yaptım :)

kolaylık acısından mı

• yav 420 nin uzernde nasıl cıkartıyorsunuz ?kepaze gibi bir benmiyim 300 lerde gezen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kutsal Libido -- 15 Ekim 2011; 23:08:45 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.