Şimdi Ara

2012 toyota corolla far kırığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar 2012 model bir corolla satın alacağım. farında çatlak vardı araç sahibi orijinal far ile değiştirip öyle devrini verecekti. ancak farı değiştirirken işaretlediğim gri renkli kısımda (dış camda bişey yok gri kısımda kırık var kopmuş bi parça ordan) kırık oluşmuş. dediğine göre usta takarken tornavide ile yerine oturturken kırmış orayı ve sorun olmazmış. pek bilgim yok bu konularda sizce sorun olur mu ne yapmalıyım?

eski farın iç ve dış camında çatlak vardı. değiştirmesini istedim ve değişirken bu durum oluştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihb111 -- 7 Haziran 2021; 23:31:29 >

• 2012 toyota corolla far kırığı

arkadaşlar 2012 model bir corolla satın alacağım. farında çatlak vardı araç sahibi orijinal far ile değiştirip öyle devrini verecekti. ancak farı değiştirirken işaretlediğim gri renkli kısımda (dış camda bişey yok gri kısımda kırık var kopmuş bi parça ordan) kırık oluşmuş. dediğine göre usta takarken tornavide ile yerine oturturken kırmış orayı ve sorun olmazmış. pek bilgim yok bu konularda sizce sorun olur mu ne yapmalıyım?

eski farın iç ve dış camında çatlak vardı. değiştirmesini istedim ve değişirken bu durum oluştu

2012 toyota corolla far kırığı

kırık aynen bu şekilde. orijinal far diye atmıştı şimdi dikkatli inceleyince önceden de kırık olduğunu fark ettim

• fatihb111 F kullanıcısına yanıt
    Far tamircileri halleder, Ankara'daysaniz Şaşmazda 2002 stop var yılların esnafı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • difozi06 kullanıcısına yanıt
    Maalesef ankarada değilim. Far ankaradan bulunduğum şehre gönderildi.
    Tekrar tamirciyle falan uğraşmayıp aracın devrini almalı mıyım sorum yaratır mı bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihb111 -- 8 Haziran 2021; 6:49:12 >
    Hoş bir görüntü değil, bunu ustanın yapması mümkün değil, ya kendi yaptı yada elinde vardı,geri gönderin tamir ettirsin veya masrafı fiyattan düşün bu işin kuralı bu.Araba hoşunuza gittiyse ve problemsizse alın tabiki

Hocam bize usta araca takarken kırdı dedi. Ama far ankaradan geliyor diye bu eklediğim fotoyu bana gönderdi. Dikkatli inceleyince araca takılmadan önce kırık olduğunu fark ettim.
    Problemi yok aracın birkaç ufak sorunu var onları halledip bize verecekti. Sorunlardan biri de camı çatlak fardı
    Değiştirdiği far da bu kırık. Eski farı da veririm size diyor. Bakalım düşürebilirsek bişeyler düşürürüz ama sanmıyorum galerici çünkü

Üstelik galerici:) , eğer usta kirdiysa ankarda bunu tamir ettirmek çok kolaydı.yinede siz bilirsiniz. Güle güle kullanın

Yok hocam yalan söylemiş işte ben masraf ettim bilmem ne usta takarken tornavidayla vurdu kırdı diye.
    Keşke ankarada olsak hallederdik uzağız maalesef ama yolumuz düşerse dediğiniz yere uğrarız
    Araba tertemiz ya motoru her şeyi gayet iyi canımı sıkan yalan söylemesiydi
    Teşekkürler hocam sağ olun

Bir de dediğiniz yer şurası mı

https://www.google.com/maps/place//data=!4m2!3m1!1s0x14d33765ff17f3c1:0xcb89ca8978a6e0bd?utm_source=mstt_1&entry=gps&lucs=swa

Evet

Tekrardan çok çok teşekkür ederim

Rica ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.