Şimdi Ara

2012 polo jant yardım!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
6.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyi ya da kötü yorum yapan herkeze teşekkür ediyorum internette bu jantın aynısını bulan var mı arkadaşlar drb nin kendi sitesine girdim böyle bi jant göremedim 650 liraya aldım bunları işçilik falan dahil
  • arkadaşlar bu taktığım jantları beyaz ya da metalik gir renge boyatsam nasıl olur?
  • Harız konu açılmışken bende sorayım bende 1.2 trendline var arkadaşlar 2011 model bende araca çelik yada alaşımlı jant taktırmak istiyorum şu boavista modelleri hoşuma gidiyor üzerinde malumunuz 14" jant var şimdi ben 15 yada 16 taksam nasıl olur ? yada yine 14 mü alayım ? hatta bu işe hiç mi girmeyeyim bi sıkıntı olur mu ? sıkıntıdan kastım aracın çekişi gidişi direksiyon da titreme falan gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenter

Harız konu açılmışken bende sorayım bende 1.2 trendline var arkadaşlar 2011 model bende araca çelik yada alaşımlı jant taktırmak istiyorum şu boavista modelleri hoşuma gidiyor üzerinde malumunuz 14" jant var şimdi ben 15 yada 16 taksam nasıl olur ? yada yine 14 mü alayım ? hatta bu işe hiç mi girmeyeyim bi sıkıntı olur mu ? sıkıntıdan kastım aracın çekişi gidişi direksiyon da titreme falan gibi ?

Jantı orjinal ya da kaliteli markalardan alırsanız ( o.z yada cms vs) bir sıkıntı olmaz. Replica almayın. Sonra konu sahibi arkadas gibi sıkıntı yasarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

Orijinalden alıntı: carpenter

Harız konu açılmışken bende sorayım bende 1.2 trendline var arkadaşlar 2011 model bende araca çelik yada alaşımlı jant taktırmak istiyorum şu boavista modelleri hoşuma gidiyor üzerinde malumunuz 14" jant var şimdi ben 15 yada 16 taksam nasıl olur ? yada yine 14 mü alayım ? hatta bu işe hiç mi girmeyeyim bi sıkıntı olur mu ? sıkıntıdan kastım aracın çekişi gidişi direksiyon da titreme falan gibi ?

Jantı orjinal ya da kaliteli markalardan alırsanız ( o.z yada cms vs) bir sıkıntı olmaz. Replica almayın. Sonra konu sahibi arkadas gibi sıkıntı yasarsınız.

alırsam tabi orjinal alırım o başka da benim derdim hani çekiş düşer arabaya ağır kalır falan onu bilemedim şimdi 15 mi alsam 16 mı alsam onu bilmioyurm ayrıca o da başka dert :D 17 ye hiç bakmıyorum bile ama 15 - 16 hangisi daha ii olur ?? bir de dier sıkıntıları çekmem insh :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.