Şimdi Ara

2012 model civic ses alma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2012 model elagance paket civic almayı düşünüyorum ama yalıtım ve içeri rüzgar ve yol sesini alma hakkındaki yorumları kafamı karıştırdı kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi. eğer bu kadar abartılıysa jettayı düşüneceğim

• bende civic mi jetta mı diye dusunmustum 2013 fb7 elegance cıvıc aldım cokda memnumun jettada motor ve sanzıman konusunda cok arıza cıkardıgı sikayetleri var onlarıda dikkate alın.honda da motor ve sanzımanda kolay kolay arıza cıkarmaz kafanız rahat olur.
  • batuhan4161 kullanıcısına yanıt
    hocam peki yakıt olarak ne yakıyor lpgde benim almayı düşündüğüm araçta fb7 2012 model manuel hemen hemen aynı yakıt seviyesidir diye tahmin ediyorum. bir de içeri ses alma gibi bir problem var mı cevaplarsanız sevirim.
  • Bunlarda orjinal continantal lastikler var lastikleri degistirdim goodyear effact grip aldim polanya uretimi olandan lastik sesi bayagi kesildi yol seside oyle abartili rahatsiz edici degil bundan once 2007 fd6 vardi onda yol sesi fazlaydi belki o modelleri soyluyor olabilirler ama ben memnunum bu aractan otomatik benim aracim sehirici 10 littre yakiyor gaz

Sehirdisida 7/8 arasi hiza bagli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hondanin bu fb7 kasasinda otomatik tercih edin tutulan ve cok satilanda otomatik verdigim yakit degerleri otomatik icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.