Şimdi Ara

2012 KPSS Soru ve Cevapları Sınavdan Önce dağıtıldı !! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Surpentor

Ben senin gibileri çok gördüm koçum aslında beş para etmezsiniz kendinizi bişey zannedersiniz ama sonuç ortada ztn oturduğun semtten bile belli...

Çok basit bir insansın ve zavallının tekisin ztn savunacak bişey kalmadığında bana saldırmaya başladın aciz yaratık seni Allah islah etsin seni ama bu saatten sonra zor...

Ben sadece sana değil seni birşey olmuş zanneden ailene acıyorum...

Senin seviyene inemem maalesef sende benim seviyeme gelemezsin olduğun yerde ait olduğun yerde kal sen

aklınca espiri yaptın.bende sana cevap verdim.laf iyi oturmuş olsa gerek hemen kişiliğime saldırdın.

zaten oturduğun yerden belli ne denek yahu.ben fatihte oturuyorum vede fatihte oturan milyonlarca insan var ve hapsini töhmet altında bıraktın.o belli olan şeyi açıklamak zorundasın.

evet ben fatihte oturuyorum.

cennetle müjdelenen fatih sultan mehmet in fethettiği topraklarda oturuyorum.ben fethinin çağ kapatılıp açılmasına neden olan topraklarda oturuyorum.vede böyle mübarek vede böylesine önemli yine bir okadar tarihi yerde oturduğum için de gurur duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blk -- 10 Temmuz 2012; 21:21:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blk

quote:

Ben senin gibileri çok gördüm koçum aslında beş para etmezsiniz kendinizi bişey zannedersiniz ama sonuç ortada ztn oturduğun semtten bile belli...

Çok basit bir insansın ve zavallının tekisin ztn savunacak bişey kalmadığında bana saldırmaya başladın aciz yaratık seni Allah islah etsin seni ama bu saatten sonra zor...

Ben sadece sana değil seni birşey olmuş zanneden ailene acıyorum...

Senin seviyene inemem maalesef sende benim seviyeme gelemezsin olduğun yerde ait olduğun yerde kal sen

aklınca espiri yaptın.bende sana cevap verdim.laf iyi oturmuş olsa gerek hemen kişiliğime saldırdın.

zaten oturduğun yerden belli ne denek yahu.ben fatihte oturuyorum vede fatihte oturan milyonlarca insan var ve hapsini töhmet altında bıraktın.o belli olan şeyi açıklamak zorundasın.

evet ben fatihte oturuyorum.

cennetle müjdelenen fatih sultan mehmet in fethettiği topraklarda oturuyorum.ben fethinin çağ kapatılıp açılmasına neden olan topraklarda oturuyorum.vede böyle mübarek vede böylesine önemli yine bir okadar tarihi yerde oturduğum için de gurur duyuyorum.

Sende kişilik yokki varmı zannediyorsun zavallısın sen zavallı

Tarihi yerle senin bir bağın yokki kesin anadoludan gelip oraya göç etmişsindir sanki soyun sopun istanbulluda ordan oralar öyle ztn hele çarşamba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 11 Temmuz 2012; 18:19:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yunnis

quote:

quote:

quote:

her sene aynı şeyler.nedense insanların sınavı iyi geçmeyince böyle şeylerden medet umup kendi kendilerini avutmaya çalışıyorlar.

Benim gayet güzel geçti ak çocuk

Ama böyle üçkağıtçılığa karşı durmak gerekir insan olmak bunu gerektirir

sizin zaten şu yaftamalarınız olaylara ne kadar ön yargılı baktığınızı gösteriyor.

evet sizinde dediğiniz gibi bir üç kağıt varsa karşısında durmak gerekir.ama siz nerden üç kağıt olduğuna hükmettiniz.tabiya ön yargılarınızı bir anda unutuverdim.

akıl var mantık var.hangi hırsız soruları ele geçirip üstüne üstük birde kendi sitesinde yayınlar.

Konuyla alakalı değil ama hatırlarsan geçen sene ygs de kopya skandalı oldu ve benim ygs derecemi istersen pm den atayım.Şöyle bir bakarsın aman allahım bizim sülalede en fazla kim var bu dereceye yakın diye.Lakin ki iptali savundum.ÇÜNKÜ KOYUN DEĞİLİM ÇÜNKÜ ŞEREFSİZ HİÇ DEĞİLİM.Aynısı kpss için de geçerli daha 2 sene önce çalındığında yok öyle bir şey diyen yandaş medyası bakanları ösym si top oldu yine olacak umarım tabi sizin gibi şeref yoksunları olduğu sürece daha bu ülkede nelerin üstü örtülmez ki...

geçen sene ygs de sözde skandal vardı.ösym gerekli açıklamayı yaptı.basına verilen kitapçıkta doğru şıkkın yerini değiştirmediklerini yanlış olan şıkların yerini değiştirdiklerini söyledi.hal böyle olunca şıkları sıralarsan çakışan şıklar doğru olur.senin gibi çok iyi derece yapmış birisi bunu rahatlıkla anlaması lazım.ama sizin işinize gelmiyor.sizin derdiniz üzüm yemek değil.bağcıyı dövmek.

ayrıca birilerine iftira atmak ne kadar şerefli davranışmış.bunuda sizden öğrenmiş olduk.

Sözde skandal!Örneğin bir soruda doğru şıkkın yeri de farklıydı.Asıl sorun ise sınavdan önceki hafta ve özellikle sınavdan bi'gün öncesi internette arama motorlarında 'mod-medyan' aratılması ve öğrenciler arasında yaşanılan mesaj trafiğiydi, tabi bunun savunması da şu şekilde gerçekleşti, sınavdan sonraki günlerde de yoğun bir şekilde aratma yapıldı(Oysa skandalı duyan arattı)3 genç sınav kağıtları kaybedildiği için lysden 3 gün önce sınava girdi, bir hapishanedeki kitapçıklarda fen bilgisi basılı olmadığı için o kişiler 160dk da 120 soru çözdü daha sonra farklı fen sorularından 40 dakikalık bir sınav yapıldı, birçok kişinin puanı yanlış hesaplandı daha sonra telefon şakası kıvamında evi aranarak sonuç bildirildi ve geçen seneki YGS'de kişiye özel kitapçıklar poşetleriyle geldi rastgele dağıtılmadı, ve ayrıca(ÖSYM tarafından yapılan Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı’nda yeni bir skandal daha yaşandı. Soruların yüzde 75’inin geçen yıl yapılan sınavda sorulduğu saptandı) sınav iptal edilip tekrar yapıldı, bunlar sözde skandalsa özde skandalı düşünmek bile istemiyorum.

• alıntılara bak !
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.