Şimdi Ara

2012 Gece Tayfası (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
5
Favori
15.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

quote:

Orijinalden alıntı: Mukremin BAGCİ

quote:

analitik çalışmak ne kadar sıkıcı...

çember mi doğru mu ? :)

çemberdi 15 dakika önce bıraktım kafa almayınca zorlamamak lazım boşa gidiyor.

çember daha kolay aslında doğruya göre :) yarın ayık kafayla çalış :D
  • çember zor mu hafızlar?

bide benim elips ve vektörler hakkında hiç fikrim yok onlar nasıldır?
  • benim kafa çok karışık şimdi ben ygs de analitiğe giriş yapıp bırakmıştım,hatırladığım tek şey de iki nokta arası uzaklık :)

şimdi ben lys için ne çalışayım analitik harici diğer kısım fena sayılmaz ama analitik çok kıt durumda,kabaca hangi konular var 2 ay sadece onlara çalışayım bir tane de soru bankası alır en baştan çözmeye başlarım diğer konuları da tekrar etmiş olurum.
  • quote:

benim kafa çok karışık şimdi ben ygs de analitiğe giriş yapıp bırakmıştım,hatırladığım tek şey de iki nokta arası uzaklık :)

şimdi ben lys için ne çalışayım analitik harici diğer kısım fena sayılmaz ama analitik çok kıt durumda,kabaca hangi konular var 2 ay sadece onlara çalışayım bir tane de soru bankası alır en baştan çözmeye başlarım diğer konuları da tekrar etmiş olurum.

EGE Yayınlarının analitik fasikülü var. tavsiye ederim. çok iyi öğretir. internette pdf halinde bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: netice büyüten adam

quote:

benim kafa çok karışık şimdi ben ygs de analitiğe giriş yapıp bırakmıştım,hatırladığım tek şey de iki nokta arası uzaklık :)

EGE Yayınlarının analitik fasikülü var. tavsiye ederim. çok iyi öğretir. internette pdf halinde bulabilirsin

sadece analitik mi hiperbol vektör falan da var galiba kaç soru gelecek analitikden lys kısmında?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netice büyüten adam

quote:

sadece analitik mi hiperbol vektör falan da var galiba kaç soru gelecek analitikden lys kısmında?

8 soru geliyo bildiğim.

Noktanın Analitiği
    Doğrunun Analitiği
    Simetri
    Eşitsizlikler, Grafik Yorumlama
    Çemberin Analitiği
    Vektörler

var. içindekiler kısmında

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.