Şimdi Ara

2012 Erken Rezervasyon Başlamış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2010 yılının Mayıs ortasında 5 yıldızlı herşey dahil oteli rezerve edip haziran başında gittiğimi hatırlarım. Üstelik fiyat olarak da makuldü.
    Şimdi Bırak mayısı, marta kalsan bile beğendiğin otelde uygun fiyatlı rezervasyon bulamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Ben erken rezervasyondan ziyade artık spontane'yi sever oldum valla, bu kadar plân programlı tatil yapmak
    bu kadar zaman öncesinden bir şeylerin telaşına düşmek gerçekten de tatile benzemiyor artık

en güzeli zaten.
    benim 2 bebeğim var yoksa bende atlayıp arabaya nerde akşam orda sabah gezmeyi severim
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Ben erken rezervasyondan ziyade artık spontane'yi sever oldum valla, bu kadar plân programlı tatil yapmak
    bu kadar zaman öncesinden bir şeylerin telaşına düşmek gerçekten de tatile benzemiyor artık

en güzeli zaten.
    benim 2 bebeğim var yoksa bende atlayıp arabaya nerde akşam orda sabah gezmeyi severim

Bizim bebekte tatilde 1 yaşında olacak. Ama Rusya' yada gitmeyi planlıyoruz.
  • fiyatlar gerçekten erken rezervasyona gitmemiş. özellikle tam gidilecek zamanlar çok pahalı
  • ben de voyage belek erken rezervasyon yaptırayım diyordum ama gecen seneye göre giyatlara %40 bindirmişler. Hiç gerek yok nısan mayısı beklerım bende.
  • TURON9 da erken rezervasyonda yurt içi-yurtdışı mesleğim gereği uygun indirimler verebilirim.Şu sıralar 4 ve 5 yıldızlı otellerde baya bir indirim var... Sitedeki telefon numarası üzerinden Ersin Bey derseniz, arkadaşlarım bana aktaracaklardır.

• bu sene erken rezeurvayon yalan oldu ne zaman olucak acaba ets bu sene işi bırakdı sanırım yada world card bırakdı

amara ve diğer tüm otellerde cıkmış tez ttoura gitmiş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.