Şimdi Ara

2012 Corsa 1.4i Twinport enjoy OV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda çok konu açmadığım için hatalı bir yere açtıysam ya da konu direkt hatalı ise silinebilir.

Kullanıcı ya da bilgili arkadaşların yorumlarını almak isterim.

2012 Corsa 1.4i Twinport enjoy OV model 70.000 km deki bir aracı iş arkadaşımdan almak üzereyim. Ciddi kaza geçmişi bulunmuyor(1500 TL) Ufak tefek 4 parça bel altı boya bulunuyor.

Sormak istediğim, ilk aracım olacak, eşimle birlikte kullanmayı düşünüyoruz. Forumda bakındım ancak konular doğal olarak çok eski ve dağınık durumda olduğu için tam istediğim bilgilere ulaşamadım. Yakıt cimrisi araç arayışım bulunmuyor, eski ve turbosuz bir model olduğu için performans beklentim de yok. Kısacası kronik problemleri ya da sürekli problemleri mevcut mudur?(Satan kişi herhangi bir problemi bulunmadığını söylemekte) İlk araç olarak uygun mudur? Önerir misiniz?

Kullanım şeklimiz çoğunlukla İstanbul içi olacak, 2-3 yıl içerisinde de değiştirme planımız var.

• İş arkadaşımdan alacağım için elbet fiyat skalasında başka marka ve model araçlar vardır ancak tanıdık bir araç olması nedeniyle olumlu bakıyoruz.

Değerli yorumlarınızı beklerim. Saygılar.

• @theoutlaw Selamlar hocam, aracı aldınız mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.