Şimdi Ara

2010 PASSAT VARIANT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Biraz hort olacak ama B6 kasa Passat Variant ile ilgili fazla konu olmadığından buraya yazayım dedim. Almaya niyetlendiğim bu araç ile ilgili bir süredir araştırma yapıyorum ve hemen her şey aklıma yattı, tek sorun ise şanzıman kaldı. Mesajları okuyorum da sanki DSG ile sorun yaşamamış, şanzıman veya kavraması en az bir defa değişmemiş araç yok gibi. Durum gerçekten böyle mi?
  • m.k.o. kullanıcısına yanıt
    merhaba m.k.o
    evet B6 kasa ile ilgili DSG sorunu kronik ve sahibi kavrama veya komple şanzıman ile ilgili sorun yaşıyor mutlaka
    ama bu konu, en azından benim için, ocak ayında aldığım arabamdan keyif almama, onu zevkle kullanmama ve de onu sevmeme engel olmadı
    benim arabamda, benden önceki sahibi de kavramayı değiştirmiş ben de değiştirdim
    iyi niyet garantisi ile tamir edildi bendeyken
    insan okudukça forumları gerçekten çekiniyor arabaya yaklaşmaya ama kullanmaya başladıktan sonra bende oluşan haz tüm o yazılanları arkamda bırakmamı sağladı
    ben arabanın bu sorununu bildiğim ve uğraşmayı göze aldığım için arabamı çok seviyorum
    eğer kendinizde o sabrı görmüyorsanız daha az sorunlu şanzımana sahip arabalara yönelmenizi önerebilirim
  • Merhabalar,246956264 No'lu ilandaki arabamı satıyorum ilgilenen arkadaşlar Sahibindene mesaj atabilirlirler..
  • Bizdede 2010 Model 1.4TSİ Passat Variant var 54bin km'de aldık...Şuan 100bin km'de ve sadece 1 kere kavrama değişti hala da sorusuz bir şekilde biniyoruz...
  • Kardeş araç fiyatına göre muhteşem bende variant düşünüyorum satıp ama bilmiyorum bakalım alınca (insallah) bi konfor için bilgilendirir misin kardeş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkisoför12 kullanıcısına yanıt
    bu soru bana ise araba çok çok keyifli
    ben yılda en az 3 kere ankara aydın yaparım ve yaz tatili için de bir sefer 1500 km en az gezerim
    aldığımdan beri ankara aydın arasını daha fazla sefer gittim ve hiçbir seyahatimde bu kadar keyif aldığımı ve yorulmadan gittiğimi hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurozbek -- 14 Nisan 2016; 14:39:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.