Şimdi Ara

2010 BMW 320D ALMAK UZEREYIM (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
87.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakozkurkcu

quote:

Orijinalden alıntı: emre5282

Araç Alp Beyazı, Mart sonu teslim, siparişini, kaporasını verdim, 53.750 euroya hayırlı olsun dedik...

Hayırlı olsun.. Allah kaza bela vermesın

475 METALIK SIYAH/SAFIR
    KASW SIYAH SENSATEC DOSEME

TÜRKİYE PAKETİ
    205 OTOMATİK VİTES/STEPTRONIC
    423 VELUR HALI PASPASLAR
    428 REFLEKTÖR/İLKYARDIM ÇANTASI
    431 ELEKTROKROM İÇ AYNA
    521 YAĞMUR SEZİCİSİ
    563 İÇ AYDINLATMA PAKETİ
    5DC KATLANIR ARKA KOLT.BAŞLIKLARI
    845 AKUSTİK KEMER UYARISI
    853 İNGİLİZCE ÖN PANEL
    8S3 OTOMATİK KAPI KİLİT FONK.
    8SD KARTER KORUMASI
    SPORT PLUS 3.500,00
    005 216 SERVOTRONIC
    005 2ME M-HMJ/ÇİFT KOLLU,STİL 194,17"
    005 313 KATLANIR DIŞ AYNALAR
    005 336 'SPOR PAKET'
    005 403 ELEKTRİKLİ CAM TAVAN
    005 502 FAR YIKAMA SİSTEMİ
    005 507 PARK MESAFE KONTROL/ARKA
    005 522 BI-XENON FARLAR (502 İLE)
    005 534 OTOMATİK KLİMA
    005 663 RADYO/BMW PROFESSİONAL CD
    005 710 M DERİ DİREKSİYON
    005 715 M AERODİNAMİK PAKET
    005 976 976
    EXTRA DONANIMLAR
    441 SIGARA DONANIMI
    493 EŞYA SAKLAMA ALANLARI
    494 ISITMALI ÖN KOLTUKLAR
    4AT PARKLAK SIYAH IC KAPLAMA
    524 ADAPTIF FARLAR
    540 CRUISE CONTROL
    bende 52500' e el sıkıstım.. Aynen mart sonu gelecek araba uretımde sport plus yokmus :(:( Aracta metalık boyadan 1400 € fark gelıyor. Ben beyaz ıstemedım. Opak ta sadece beyaza ızın vermısler (sacmalık) . Bırde sızınkınden eksıgı on board tv eksık oda cok guzel ama cok pahalı geldı zaten o kadar yukseke cıkmazdım yerıne dıgerlerını eklettım..

Walla bende Le Mans mavide kararsız kaldım, sonra dedik madem beyaz olsun :) Dediğin gibi 1400 euro farkedio, gereksiz geldi bana, ilerde olmazsa kaplatırız naapalım :) On board tv özellikle istedim, arabada tv izleyeceğimden değilde, ne bilim ön konsol dolu gözüksün diye açıkcası :) on board tv yi zaten bi de spor plus paketin içine soktular, ayrı alsak sırf 3500 euro o ediyor, yılbaşından önce servotronic dahil bunlar hep ekstraya giriyordu, ben bi teklif hazırlatmıştım kasım ayında, tam bu donanımlardaki bir araç bana 60.000 euro civarına geliodu, iyikide vazgeçip yılbaşı sonrasını beklemişim...Sizede hayırlı uğurlu olsun, siz nerden aldınız? Ben borusan istinyeden aldım...

• Yeni kasa 3 serisi 2012'nin 3. yada 4. çeyreğinde gelecek...

2011 gelmesi pek mümkün görünmüyor henüz 1 serisi bile gelmedi...

BMW 7 yılda kasa değiştiriyor 2011 de 1 serisi değişecek 2012de 3 serisi ki zaten BMWde çalışan kuzenim almanyada 2012 yılı ilk çeyreginde almanyada çıkacak dedi türkiyeye gelmesi 3. çeyregi filan bulacaktır.
  • Aynen bencede on board tv guzel fakat karar veremedım bı turlu en ıyısı bır donanım yerıne kullanabılecegım hosuma gıden bırcok eklentı yapmak dedım. Tabı sonucta zevkler ve fıkırler degısıyor:) Le Mans ı bende cok dusundum nasıl olur acaba dıye sonra sıyaha karar verdım. Ben ankaradayım cankaya borusandan aldım aracı.. Tabı martta gelıcek olmasıda ayrı bır sorun:)
  • Çankaya Borusanda, Murat Beyle bende görüştüm ama, istinyedeki indirimi alamadım kendisinden :) Neyse artık Mart sonu marşa basarız naapalım :)
  • Arkadaşlar,

Yeni fiyatlar açıklanmış...

Paekt ler var

Ama içerik bilgisi yok ...
    http://www.bmw.com.tr/tr/en/general/price_list/index.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: matt3627

Arkadaşlar,

Paekt ler var

çok fark yok gibi
  • quote:

Walla bende Le Mans mavide kararsız kaldım, sonra dedik madem beyaz olsun :) Dediğin gibi 1400 euro farkedio, gereksiz geldi bana, ilerde olmazsa kaplatırız naapalım :) On board tv özellikle istedim, arabada tv izleyeceğimden değilde, ne bilim ön konsol dolu gözüksün diye açıkcası :) on board tv yi zaten bi de spor plus paketin içine soktular, ayrı alsak sırf 3500 euro o ediyor, yılbaşından önce servotronic dahil bunlar hep ekstraya giriyordu, ben bi teklif hazırlatmıştım kasım ayında, tam bu donanımlardaki bir araç bana 60.000 euro civarına geliodu, iyikide vazgeçip yılbaşı sonrasını beklemişim...Sizede hayırlı uğurlu olsun, siz nerden aldınız? Ben borusan istinyeden aldım...

onboard tv den kastınız nedir ? professional navigasyon + tv özelliği mi ? bildiğim kadarıyla bu opsiyon 3.500 euro değil 5.000 euronun üzerinde bir meblağ tutuyor ( 4 bin euro navigasyon için, tv için de ek olarak bin euro küsür..) eğer böyleyse mükemmel bir anlaşma yapmışsınız tebrik ederim, ben de gözlerimi s60/v60 dan tekrar bmw ye çevirebilirim belki..

yeni kasann halen 2011 de çıkacağını düşünüyorum, o ayrı..

• Ekran araci cok degistiriyor kokpit cok cok daha guzel goeunuyor
  • quote:

Arkadaşlar,

Paekt ler var

Tabii yükselmiş gibi biraz fiyatlar, ilginç dediğiniz gibi paketler gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Arkadaşlar,

Paekt ler var

bence pakatlerin içini görmeden
    yukselip yukselmediğini anlıyamayız ..
    BMW 320d - Advantage 43.475 euro

eğer eski baz donanımdan farksız ise o zaman alanlar tam zamanında almış ...
    1500 euro zam az değil..

ama digital klimalı, jantlı, sensor lu ise
    o zaman ii fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: sartug

quote:

onboard tv den kastınız nedir ? professional navigasyon + tv özelliği mi ? bildiğim kadarıyla bu opsiyon 3.500 euro değil 5.000 euronun üzerinde bir meblağ tutuyor ( 4 bin euro navigasyon için, tv için de ek olarak bin euro küsür..) eğer böyleyse mükemmel bir anlaşma yapmışsınız tebrik ederim, ben de gözlerimi s60/v60 dan tekrar bmw ye çevirebilirim belki..

yeni kasann halen 2011 de çıkacağını düşünüyorum, o ayrı..

Navigasyon yok, ayrı olarak on board tv olarak aldım, normalde ötv ve kdv dahil 3500 euroyu buluyor ayrı alırsanız, ancak onu spor plus paketin içine dahil ederek maliyetini düşürdük...Navigasyonlu alsanız tam 7000 euroyu buluyor ötv+kdv dahil...o yüzden gerek görmedim onu...Belki o da spor plus pakete dahil edilip fiyatı makul kılınabilirdi, ama dediğim gibi gerek görmedim, siz bi görüşün belki makul fiyata çekilir...

• quote:

Çankaya Borusanda, Murat Beyle bende görüştüm ama, istinyedeki indirimi alamadım kendisinden :) Neyse artık Mart sonu marşa basarız naapalım :)

:):):) insallah gelsınde :):)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Arkadaşlar,

Paekt ler var

bence pakatlerin içini görmeden
    yukselip yukselmediğini anlıyamayız ..
    BMW 320d - Advantage 43.475 euro

eğer eski baz donanımdan farksız ise o zaman alanlar tam zamanında almış ...
    1500 euro zam az değil..

ama digital klimalı, jantlı, sensor lu ise
    o zaman ii fiyat

Soyle soyleyım ben almadan once bır cok farklı konfıgurasyon yaptırdım. Yukarıda yazdıgım aracla aynı ozellıklere sahıp fakat metalık renk yoktu opak sıyah vardı, jant 268/16 ıdı ve m aerodınamık paket yoktu 51500 euro ıdı. Sırf 17' jantla 16' jant arasında yaklasık 1000 euro oynuyor yanı metalık renk ve m aerodınamık paket bedavaya gelmıs oluyor. Sunuda soylemelıyım m aerodınamık pakette sadece dıreksıyon ve aracın dıs kısmındakı oynamalar var spor on koltuklar ve m suspansıyon yoktur. Benım gıbı hayal kırıklıgına ugramayın. :):)

• şu bmw sitesini düzeltmeli. bilgiye ulaşmak gerçekten zor. fiyatlar var ama içerik yok. hangi pakette ne var belli değil.
  • Ben spor ön koltuklar eklettim walla, olmazsa olmazım :)
  • quote:

Ben spor ön koltuklar eklettim walla, olmazsa olmazım :)

Çok iyi yapmışsın.
  • quote:

Ben spor ön koltuklar eklettim walla, olmazsa olmazım :)

:):) ya benım sıkıntım var yoksa gorunuste cok guzel ama yan kollardakı cıkıntı var ya kendımı hapıs olmus gıbı hıssedıyorum psıkolojık bısey :):) arkadasımda var m tech bmw 320 d onda cok yasıyorum bu olayı. Ama yakısıyor :)
  • Ya fiyat listesi 10 gunde geldı confıgurator 1 ayda gelır heralde :) dıger ulkelerde yapmaktan bıktım yaff :)
  • Allahtan bende configurator cd si vardı, ordan hallettim :) walla beni de spor koltukların sarması daha tatmin ediyor...Marttan erken gelirmi yau acaba :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.