Şimdi Ara

2010 - 11 Otomatik Civic mi yada ..???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2005 otomatik civic'imi satıp model yükseltmek amacıyla yeni bir araç almak niyetindeyim. Alacağım araç yine otomatik olacak.

Sizce nasıl bir seçim yapmalıyım? Şimdilik bir çocuklu bir aileyiz 47-48 bin lira bütçe ayırabilirim. Yılda 20 bin km'den fazla yolculuk yapıyorum.

Birçok aracı incelemeye çalıştım aklım hep makyajlı fd6 civic'e gidiyor.

Sizin düşünceleriniz nelerdir?

• uzun yol yapan birisi olarak fd6 yı değiştirme kararı aldım bütçenize uygun 2010 golf bulabilirsiniz
  • arfcmr A kullanıcısına yanıt
    Golf'ün otomatiği nasıldır; sıkıntı çıkartır mı? Manuel alacak olsam düşünürdüm ama otomatik olunca insan korkuyor.
    Honda'nın bence en büyük avantajı sorunsuz otomatik vitesi.

Civic'ten vazgeçme sebebiniz nedir?
  • çok fazla yol sesi alıyor içeriye tek sorunum bu bu sorunu ortadan kaldırabilsem fd6 dan vazgeçmem.
  • Bu arada forumda dsg problemlerine bakıyordum az da olsa sıkıntı var. 2. el alacağınız aracı sizden önceki kişi hor kullanıp yıpratmış olabilir.
    bir çok kullanıcı kavrama değişimi yapmış mekatronik arızası yaşamışlar. bunları okudukça dsg den uzak durmak istiyor insan. çok araştırırsam belki vw den vazgeçerim senede 3000-5000 şanzıman için para verip bakım yaptırmak istemem civic bu yönden çok iyi.
    2009 model civic elegance sahibiyim 100.000km yi geçtim 2 yılda yağ ve fren balatası değişimi haricinde sadece motor kulağı değişti sorun nerdeyse yok denecek kadar az 2 yılda 50.000km den fazla yol yaptım
    golf tavsiyemi unutun :) honda dan vazgeçmeyin.
  • :) bu sayede sizde honda'dan vazgeçemeyeceksiniz galiba, dsg problemini çevremde dahil bende çok duyuyorum okuyorum o yüzden yaklaşmak çok zor.

Yol sesini aşırı problem etmiyorum ben şu anda kullandığım araçtan daha fazla almıyordur tahminimce. Honda'nın en büyük artısı sorunsuz olması zaten. Fikirleriniz için teşekkür ederim.
  • jazz ses yalıtımı
    birisi emek vermiş ses sorununu jazz da çözmüş belki bi sonraki arabamda uzun süre kullanacak olursam bu tarz bi işlem yaparım
  • Arkadaş baya emek vermiş ve istediği gibi olmus galiba. Keşke bunun gibi bir uygulama fabrikada yapılsada insanlar uğraşmasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • civicten sora golf kesmez sanırım
  • 2010 civic alındı. Bir honda'nın yerini yine honda aldı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayirli olsun, bu seferki 2010 ...çok daha güzel bir araç
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim. 2005'e göre baya farklı araç şimdilik çok memnunun. Allah herkese gönlünde yatanı nasib etsin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.