Şimdi Ara

2010 1.4 tam otomatik lpgli alinir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar eşim icin otomatik arac bakiyorum. 2010 model 111.yil enjoy 1.4 tam otomatik 50binde ilk shibinden lpgli bir arac var. 32500 istiyor. Toplamda en buyugu 2bin olan 6500 tllik hasar kaydi var. Alınır mi. Bunun yerine 2011 i20 var prime plus 80binde lpgsiz. Hangisiuzun zaman kullanilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hasar miktarları çok fazla. İkinci elde en çok 1000 tl lik hasar kayıtlarında düşünülebilir.
  • Aldim gitti. Ustama ve yetkili servise götürdüm butun hasar kayitlari belgeli ve hepsi ufak tefek kazalar. Mesela ayna surtmus kirilmis mesela sag camurluk surtmus degistirince kaskodan rakam cikmis. Durust satıcı oldugu için ustalarim araci begendigi için aldim. Hasar kayıtsız arac aliyorum diye pert almayin dikkatli olun. Millet arac deger kaybetmesin diye cebinden sanayide yaptiriyor. Sonra hasar kayıtsız muayyer arac diyorlar

• ankaradannn A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İçinize sinmişse zaten gerisi teferruat. Ne kadara aldınız? Memnunmusunuz? Lpg performas kaybı yaratıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufansel -- 10 Eylül 2015; 22:19:03 >
  • Aracin gacirdama sikintisindan baska bir sikintisi yok. Yakit tuketimi lpg ile gayet iyi. Performans aile kullanımına uygun. Eşim kullansim diye aldim. 32ye anlastik ama 4 sıfır kis lastiği ve 4 1 yillik yaz lastigi de vardi. Ama ses gacirdama gicik ediyor. Usta goturuyorum yok bişi diyo ama gacirdama hala var. Nette araştırdım genelde oluyomus bi yerlerinin yaglanmasi lazimmis elim deyip ustama gidemedim. Bir yaglatalim bakalim ses gidecek mi. Birde haftanin bir gunu benzinle kullaniyorum. Ustamin israrli tavsiyesi

• Icime sindi tabiki en onemlisi ilk sahibiydi ve durusttu satıcı. Ben 5 ay aradım 2. El. Ne serefsizler cikti karsima.hatta burada bir konu actim ihbar hatti diye. Sehirdislarindan eli bos dondum. Ilk kriterim durust olunmasi ben sıfır arac almiyorum. Olur ufak tefek kazalari yeterki durustce soylensin

• ankaradannn A kullanıcısına yanıt
    ön kısımdan gelen bi gacırdama sesi benim corsadada vardı,rot-balanscıya götürdüm sesin z-rotlardan geldigini söyledi 30+30+20 lira işçilikle sesi kesmiştim.

demem o ki rot-balanscıya gösterin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

ön kısımdan gelen bi gacırdama sesi benim corsadada vardı,rot-balanscıya götürdüm sesin z-rotlardan geldigini söyledi 30+30+20 lira işçilikle sesi kesmiştim.

Tesekkurler metin bey. Bir baktirayim

• quote:

Orijinalden alıntı: ankaradannn

quote:

Hocam merhaba ne yaptınız aldınız mı aracı biraz bahsetseniz nasıl otomatik lpg bende eşime almak istiyorum da yakıtı makul mu

• quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

quote:

quote:

Hocam merhaba ne yaptınız aldınız mı aracı biraz bahsetseniz nasıl otomatik lpg bende eşime almak istiyorum da yakıtı makul mu

Hocam araci aldim. Yukarida belirttigim gacirdama disinda memnunum. Yakiti lpg ile 18 kurus gibi yakiyor uzun yolda ben yakitindan memnunum. Hiz 130 ustu oldugunda biraz direksiyonda titreme oluyor. Araba benle 120yi geçme diyor. Bende esim kullansin diye aldim. Daha once hic kullanmamis olmasina ragmen fena gitmiyor. Sürüşü kolay. Geri kacirmaz. Birde galiba hararete dikkat etmek gerekiyor. Çünkü ibre yok. Sadece ikaz yaniyormus. Ben problem yasamadim amaustam uyardi. Lpg yaglamali sistem olursa iyi olur. Performans idare eder. Vites geçişleri artarken sarsintisiz. Ama hizli giderken yavaslamak icin frene hafif dokununca vites dusurunce araba bagiriyo. Usta bunun normal oldugunu soyledi manueldede aynisi olurdedi. Motor sesini hissedersiniz. B segmentinde normal bu. Guvenlik segmentine gore iyi. Ses sistemi iidare eder. Genel puanlarsam 10 uzerinden 7.5 alir..daha once 2005 getz ve 2012 cmax dizel tit. Sahibi olarak yapiyorum bu yorumlari.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

quote:

quote:

Hocam araci aldim. Yukarida belirttigim gacirdama disinda memnunum. Yakiti lpg ile 18 kurus gibi yakiyor uzun yolda ben yakitindan memnunum. Hiz 130 ustu oldugunda biraz direksiyonda titreme oluyor. Araba benle 120yi geçme diyor. Bende esim kullansin diye aldim. Daha once hic kullanmamis olmasina ragmen fena gitmiyor. Sürüşü kolay. Geri kacirmaz. Birde galiba hararete dikkat etmek gerekiyor. Çünkü ibre yok. Sadece ikaz yaniyormus. Ben problem yasamadim amaustam uyardi. Lpg yaglamali sistem olursa iyi olur. Performans idare eder. Vites geçişleri artarken sarsintisiz. Ama hizli giderken yavaslamak icin frene hafif dokununca vites dusurunce araba bagiriyo. Usta bunun normal oldugunu soyledi manueldede aynisi olurdedi. Motor sesini hissedersiniz. B segmentinde normal bu. Guvenlik segmentine gore iyi. Ses sistemi iidare eder. Genel puanlarsam 10 uzerinden 7.5 alir..daha once 2005 getz ve 2012 cmax dizel tit. Sahibi olarak yapiyorum bu yorumlari.

Teşekkür ederim cevabınız için şu anda corsa otomatik 2009 model ve üstü 30000 altı yok nasıl fiyatlar alı nası mi acaba direk lpg ile mi alsam yoksa kendim mi montaj yaptırtsam bagaj durumu nasıl açaba bir de çok sordum kusura bakmayın isofix var mı bu araçlar da Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.