Şimdi Ara

200tl ve üstü atanlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
6
Favori
2.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

bugun 2 maç oynadık, bize göre cok riskli maçlar var, dünkü kuponda 2 maçdan yatınca parayı geri alamadık. zararı cıkartmak için bu hafta kardan vazgeçtik

gençlerbirliği - mersin üst 1,82
    real Sociedad galibiyet 1,65

toplam 3 orana gene 200 attık. özellikle mersin maçını her kuponunuza yazın. o tek maça yüklü girmeyi düşünüyoruz.

arkadaslar bugun süprize açık cok maç var. uefa maçlarının roşanşı oynanacagından avrupada oynayan takımlara dikkat edin. liverpool, fener özellikle bu ikisi cok tehlikeli ne taraf ne alt üst hiç belli olmaz tavsiyem yazmayın.

yurtdışına cıkma ihtimalim var olursa bir daha paylaşamayacam kuponlarımız, bu sebeple simdiden bir kaç şey söylemek istiyorum.

Türkiye ligi için;
    bursasporu takip edin 2-3 hafta daha fakat bu hafta cok tehlikeli, tek korktugum antranör olan yılmaz vuralın takımı elazığ ile yapıyor. illa oynamak istiyorsanız üst oynayın taraf bahsinden kaçının.

mersinin her hafta rakibine yada üst oynayın 10 hafta mı kaldı mesela 7-8 hafta yüzünüzü güldürür.

antalyaspora cok güvenmeyin dişli rakipler karşısında çekinemeden rakibine verin. (bursa-ordu-kasımpaşa gibi iyi takımlar)

şimdiden herkeze bol kazançlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dildOsman -- 17 Şubat 2013; 5:09:28 >

• bursaspor maçının üst olmayacağını düşünüyorum.İlk yarı 0 ve alt seçenekleri değerlendirilebilir.1-0 ya da 2-0 bursaspor galibiyeti bekliyorum.
  • valla sen dedin diye gençler maçına üst yazdım ama içime pek sinmiyo niyeyse

vitesse 1
    gençler üst
    chelsea h1
    bolu 1
    cantu basket üst (154,5)
    ajax 2
  • Lafla olmaz 200 attim 500 attim kupon koyun arkadasim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osman neden cizildi nicktenmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madem yüksek oynuyonuz neyiniz var neyiniz yok atın arsenal-münih üst.
  • üst mü oynadınız direk galatasaraya mı birader ona göre yüksek atacam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.