Şimdi Ara

200K CİVARI BEKLEYENLER gelin kardeşim yalnız olmadığımızı gösterelim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
5
Favori
5.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 180-200 binlerde bölüm okuyacağınıza gidin mezuna kalın adam gibi çalışın.Şehir dışı , özel fln okumak külfetli işler zaten.Okuduğunuza değsin bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

180-200 binlerde bölüm okuyacağınıza gidin mezuna kalın adam gibi çalışın.Şehir dışı , özel fln okumak külfetli işler zaten.Okuduğunuza değsin bari.
    Aile izin verse alayı kalır zaten sorun orada.
  • Bayburtlu kullanıcısına yanıt
    Eleniyor mu böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: axlrose.

Eleniyor mu böyle
    Adam haklı be
  • EfsaneMan E kullanıcısına yanıt
    Eğer sıralama tutarsa 400k'lık bölümde okuyacağım ben. Yani demem o ki illa iyi yerlerde okunacak diye bir kaide yok, adam gibi okuyup, çalışan nerden çıkarsa çıksın başarılı olur. Eğer mezuna kalma psikolojin, imkanın vs varsa daha iyi yapabileceğini düşünüyorsan kalırsın ancak bu yoksa düşükte olsa bir yere gidilmeli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chicago Made

Eğer sıralama tutarsa 400k'lık bölümde okuyacağım ben. Yani demem o ki illa iyi yerlerde okunacak diye bir kaide yok, adam gibi okuyup, çalışan nerden çıkarsa çıksın başarılı olur. Eğer mezuna kalma psikolojin, imkanın vs varsa daha iyi yapabileceğini düşünüyorsan kalırsın ancak bu yoksa düşükte olsa bir yere gidilmeli bence.
    400 k lık bölümü ailen onaylıyor muj ? ilerde işsiz kalma imkanın varken bence mezuna kal.
    Herkes yuksek puanli okullara gidecek diye bir sart yok. Bakin okul ismi vermiyorum, yuksek puanli okul diyorum. Bir sene gelir yuksek yapanlar odtuyu kazanacagini dusunemez ve yazmaz, dusuk olanlar *assagina odtu yazar bi bakarsin odtu bilgisayar 300 puan. Kimi kendini gelistirecegine inanmaz bana en buyuk destegi universite versin der. Kimi ben hayatim boyunca algoritma ve programlama calistim, yapay zeka ogrendim, universite sinavina calismadim, ingilizcem var hayallerim buyuk der, bana sadece diploma lazim der. Sonra 4 senede diplomayi alip, esantiyon olarak gösterip hayatini yasar

• quote:

Herkes yuksek puanli okullara gidecek diye bir sart yok. Bakin okul ismi vermiyorum, yuksek puanli okul diyorum. Bir sene gelir yuksek yapanlar odtuyu kazanacagini dusunemez ve yazmaz, dusuk olanlar *assagina odtu yazar bi bakarsin odtu bilgisayar 300 puan. Kimi kendini gelistirecegine inanmaz bana en buyuk destegi universite versin der. Kimi ben hayatim boyunca algoritma ve programlama calistim, yapay zeka ogrendim, universite sinavina calismadim, ingilizcem var hayallerim buyuk der, bana sadece diploma lazim der. Sonra 4 senede diplomayi alip, esantiyon olarak gösterip hayatini yasar
    İş imkanın olacagını düşünüyor musun ?
    Kesinlikle kendime inaniyorum, basaracagimida inaniyorum

Ailem pek ilgilenmez o konularla. Ayrıca İşsiz neden kalayım? Şu algıyı söküp atın kafanızdan artık yav! İyi bölümde okumayınca işsiz kalacaksın diye bir durum yok. Yaşım olmuş 22 ne mezunu? Lisesini okuduğum Turizm bölümü seçeceğim neden işsiz kalayım? Emin ol birçok mühendisten iyi para alacağım mezun olunca mesela.

• quote:

Kesinlikle kendime inaniyorum, basaracagimida inaniyorum
    Kendi kararın saygı duyarım
  • quote:

Ailem pek ilgilenmez o konularla. Ayrıca İşsiz neden kalayım? Şu algıyı söküp atın kafanızdan artık yav! İyi bölümde okumayınca işsiz kalacaksın diye bir durum yok. Yaşım olmuş 22 ne mezunu? Lisesini okuduğum Turizm bölümü seçeceğim neden işsiz kalayım? Emin ol birçok mühendisten iyi para alacağım mezun olunca mesela.
    Saygı duyarım kendi kararın.
  • quote:

Yani ben kendimi o dediğim aralıkta bekleyerek boşa umut etmeyeyim? Çok daha düşük gelecek diyorsun.
    Yok hocam bence sizin beklentiniz gayet gerçekçi.

• quote:

Eleniyor mu böyle
    Üni okuyorum zaten . Sınava girmedim

• quote:

Merhaba

Aktif olarak yazılımcıyim, 250klik yer de okusanız İngilizce +almanca öğrenin odtulu kadar değeriniz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: iron maiden iscisi

Merhaba

Aktif olarak yazılımcıyim, 250klik yer de okusanız İngilizce +almanca öğrenin odtulu kadar değeriniz olur.

Alıntıları Göster
    Adamsın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D5DA72FA0

Adamsın hocam

Alıntıları Göster
    Hocam zaten isverenler icin odtu itu boun vs disindaki tum bölümler esdeger

Yani adam ege üni ve Tekirdağ uniyi tamamen ayni görüyor

Bizim ofiste celal bayar yazilimdan çocuk var, iyte mezununu almadılar

Biri 20k diğer 150 170k.

• quote:

Orijinalden alıntı: iron maiden iscisi

Hocam zaten isverenler icin odtu itu boun vs disindaki tum bölümler esdeger

Yani adam ege üni ve Tekirdağ uniyi tamamen ayni görüyor

Bizim ofiste celal bayar yazilimdan çocuk var, iyte mezununu almadılar

Biri 20k diğer 150 170k.

Alıntıları Göster
    Vay be hocam ümitlendim baya. ODTÜde falan okuyamacağız diye sıkıntı çekmiyor değilim. Her ne kadar kendimi geliştirmeye çalışsamda işsiz kalacak gibi hissediyorum.: D

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

gelir o puana veya o civarda oynar

Alıntıları Göster
    Sitelerde genelde 230 k 250 k bazilarinda ise 270 k bile gosteriyor hocam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.