Şimdi Ara

2008 clio symbol aldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben birkaç gün önce 7 koltuklu Captivaya trafik sigortası yaptırdım 130 küsür liraya.
  • 34 plaka yazmayı unutmuşum kusura bakmayın :) illere göre tarifede değişiklikler yaşanır.
  • benim arabanın aynısını almışsın. benimkide 2008 1.4 75bg extreme 25500 km de.
    bende lpg taktırmadım benzin idare ediyo işte.
    araçta abs, klima, tek hava yastığı, mp3 CD çalar var.
    yakıt olarak şehir içinde (istanbul için) 7.0 ile 7.5 lt arasında yakar.
    uzun yolda ise 5 lt ye kadar düşer (bununla ilgili konu açmıştım bayram tatilinden sonra).

sormak istediğin soru olursa cevaplayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselsedat88

benim arabanın aynısını almışsın. benimkide 2008 1.4 75bg extreme 25500 km de.
    uzun yolda ise 5 lt ye kadar düşer (bununla ilgili konu açmıştım bayram tatilinden sonra).

Teşekkurler
  • quote:

saolun.abs varmış demekki.benzini nerden alıyosunuz.benzin masrafı çok yoruyomu sizi.kasko yaptırdınızmı.masrafları nasıl çokmu.sizde az kullanıyosunuz demekki.o yüzden lpgye bende gerek duymuyorum.genel anlamda memnunmusunuz aractan.yüksek hızlara ne kadar cıkıyosunuz.savrulma veya herhangi bişey varmı.şimdiden çok teşekkürler yine rahatsız ederim sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mirogluhalit

quote:

saolun.abs varmış demekki.benzini nerden alıyosunuz.benzin masrafı çok yoruyomu sizi.kasko yaptırdınızmı.masrafları nasıl çokmu.sizde az kullanıyosunuz demekki.o yüzden lpgye bende gerek duymuyorum.genel anlamda memnunmusunuz aractan.yüksek hızlara ne kadar cıkıyosunuz.savrulma veya herhangi bişey varmı.şimdiden çok teşekkürler yine rahatsız ederim sizi.

benzini sabit biyerden almıyorum ama ağırlıklı olarak opet ve bp.
    fazla kullanmadığım için benzinde fazla yormuyor.
    kasko için bu sene 582 tl ödedim. 6 taksit. :)
    genel anlamda memnunum beklentilerimi karşılıyor en azından. düz yolda 180 km hızı yokuş aşağı 210 km hızı gördüm ama asla tavsiye etmiyorum.
    savrulma tabiki var virajlara çok dikkatli girmeniz gerek arabayı tanıdıkça dilinden anlarsınız zaten ama fazla zorlamanızı tavsiye etmem.
    ayrıca bugüne kadar tek kuruş masraf açmadığı için dahada memnunum.

• Toyuotalar sorunsuzlukları ile bilinir ama clionun yanında sorunsuzlukta toyotanın esamesi bile olmaz
    Clio = Bozulmayan araba
  • ne güzel ya kaskosuda baya uygunmuşhangi kaskoyu yaptırdınızki.masrafsız sorunsuz olması çok önemliydi zira bundan önce flash vardı sanayiden cıkmıyodum.çok yordu beni çok masraf yaptım.zaten öle hız bağımlısı değilim.virajlar sorun olmaz.teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirogluhalit

ne güzel ya kaskosuda baya uygunmuşhangi kaskoyu yaptırdınızki.masrafsız sorunsuz olması çok önemliydi zira bundan önce flash vardı sanayiden cıkmıyodum.çok yordu beni çok masraf yaptım.zaten öle hız bağımlısı değilim.virajlar sorun olmaz.teşekkür ederim

dubai group sigorta
  • hayırlı olsun. lpgsiz bininki lpg fiyatları artmasın ! memur dediğiniz adamın en düşük maaşlısı 1200 alıyor asgari ücrete çalışanlar ne yapsın ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.