Şimdi Ara

2005 model kasayı led tv ye bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onelikle selamlar bu benim ilk konum surekli bir okuyucuydum artik kayit olup yazmanin vakti geldi diye dusundum. Neyse konuya geceyim 2005 Model Casper Alfa Force Standart model bir kasam var iki sene once tasinirken tuplu monitoru attik kasa duruyordu. Bu aralar geri acma fikri geldi. Kasada vga giris var tv de yok. Tv de hdmi girisi var kasada yok. Neler yapabilirim yardim eder misiniz?
    Bu arada tv modelim LG 32LB642V

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet arkadasar bir ucu hdmi diger ucu dvi olan bi kablo ile oluyormus 20 tl ye vatan da mevcut. Yalniz bilenlere bi sorum var hdmi dijital vga analog bu ikisi uyusmaz diyorlardi peki hdmi ve dvi uyusur mu merak ediyorum da yoksa 20 tl lik kablo bir ise yaramaz mi

• Fakat bende dvi girisi yok tekrardan bu denememde basarisiz oldu yeni yontemler bekliyorum

• Arkadaslar vga scart kablo oluyor ama 1080p tv de 480p oyun oynamak koyar insana. Neyse onun yerine rca ( mavi kirmiyi sari) kablolar var. Hem pc de hem tv de var cift uclu rca kablosu alip taksam calisir mi

• Dönüştürücülerle uğraşmayıp uygun bir hdmi ekran karti işini görür, herhangi bir kayıp da yaşamazsınız.

• kardeşim vga to hdmi dönüştürücü hub lar mevcut fiyatı biraz pahalı olabilir veya vga to rca kablo kendin yazmıssın onu kullanıcaksın vga to scart bağlantısında hub gerekir tek kablo ile olmaz o
  • Yalniz kasa 2005 model ve hicbir ozelligini bilmiyorum. Ekrana baglayamadigim icin. Sectigim herhangibir ekran karti calisir mi yoksa anakart filan mi bakayim ha onuda gectim yeni kasa mi alsam nedir oneriler

• sakinimevlat S kullanıcısına yanıt
    Anakartın markası modeli kasayı açıp bakabilirsin,ekran kartı girişi lazım olan bize resim çekebilirsen o da olur,ama 2005 model diyorsun yeni oyunların hemen hemen hemen hepsi kasacak basit hdmi girişli ekran kartı alıp birde kasacaksa oyun oynanacaksa hiçbir anlamı yok.

Kasa toplayacaksanız max bütçenizi belirtin,bunu isehttp://forum.donanimhaber.com/forumid_475/tt.htm bu kısımda konu açarak belirtin atıyorum limitim 1500 tl sistem önerisi gibi konu açabilirsiniz yada limitiniz ne ise ona uygun açarsanız yardımcı olan çıkar.
  • Hocam hdmi-vga çalışmaz. Hdmi-dvi çalışır ama 1080p alamazsınız. Bence yeni bir sistem toplayın. 1500 tlye çok iyi sistemler toplanıyor. Yukarda Python hocamın söylediği bölüme konu aç orda sistem toplarlar. Yalnız Python hocama ek olarak konu açacağın yerde hdmi çıkışlı ekran kartı istiyorum dersen daha iyi yardımcı olurlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.