Şimdi Ara

2005 gğlfmü 2010 cruze mu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Cok takilirim bu duruma. Cruzede ilk zamanlar gostergeden, gogusten ve emniyet kemeri yukseklik ayar bolmesinden gelen sesler olmustu. Serviste ucretsiz cozduler ve arac suan 98 binde. Sik sik dinliyorum araci, trim sesi yok. Cok cesitli yollar gordu arac.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim mantığım "bütçe dahilinde iki araç arasında kalmışsam en yüksek modeli" seçmek olduğu için cruze diyorum bende.
  • 10 yaşında araba aralarında 5 yaş fark var, kıyaslamam bile o derece
  • Cruze ye cok haksizlik edildi ve hala devam ediliyor. Bir kere her seyin otesinde cruze ye cok uygun giyatlara sahip olduk ve bu da hala devam eden bir durum. .ok attikca demek ki...

Aracimla ayni km de ayni modelde corolla fiyatlarina bakiyorum, 10-15 bin yuksek! Aksi gibi kendimi bir corolla nin icinde dusununce goruntuden tiksiniyorum. Cruze nin ic dizayni, oturma pozisyonu, direksiyon yapisi, vitesin yerlesimi boyu, gece paneldeki renk ahengi, otoban suruslerinde verdigi his, tescillenmis guvenlik, ilk yillarindan bu yana hala havasini kaybetmemis dis tasarim ve daha nicesi...

Eksikleri var ama bu kadar gomulecek bir arac degil. Bunu satip ayni paraya alabilecegim araclari kapimin onune koyar, balkondan bakar bakar off cekerim icimden!

Haksizlik edildi cruze ye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum otomatik mi manuel mi sence.benim tercihimde cruze du zaten ama kullanan biriyle pek konuşamadım.
  • Chevrolet sanıyorum avrupadan çekildi , geleceği meçhul 124 hp olmasına rağmen performansı golften pek farklı değil , lpg sübap eritme durumu var , bence golf
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.