Şimdi Ara

2005 Citroen C4 1,4 SX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ]Aracımda 3 Parça Boya bulunmaktadır.. ( Sağ arka çamurluk, sol dikiz aynası altı ve sol arka kapı) ... Aracımın ağır bakımları yapılmış. Aracımda BRC marka sıralı sistem simit tüp vardır. Şehir içi 180-200 Kr Şehirler arası 140-150 Kr yakmaktadır. Ama lütfen çok düşük fiyatlar verecek arkadaşlar aramasın. Uygun araç ve fiyatlarda takas olur... Şimdiden alacak arkadaşa hayırlı... olsun... PLAKASI 06 BG 1138 tramer kaydına bakabilirsiniz...
    FİYATI : 21000
    TAKAS FİYATI 21500 TL
    ANKARA / YENİMAHALLE 0542 529 06 65 ulaşabilir yada kadir.eroglu@hotmail.com.tr mail atabilirsiniz...

• hocam ilan linki yok mu?km si kaç ,rengi ne donanımı nasıl,manuel mi otomatik mi?bunları da yazarsanız daha iyi olur düşüncesindeyim.hayırlı satışlar.
  • ya ilan linki varda başka sitede olduğu için yazarsam reklam olur diye yazmadım ama olmaz diyorsan onuda yazabilirim... 130000 km rengi turkuaz buz mavisi diye geçiyor, manuel vites, tüm ağır bakımları yapıldı sorunsuz binilebilecek bir araç...
  • anladım hocam sahibinden.com da ise yayınlayabilirsin ilanı.herkes yayınlıyor sakıncası olmaz.birde şu topiği incele istersen hakkip diye bir arkadaş var c 4 arıyor gerçi o 70.000 i geçmemiş olsun diyor ama en azından sanada onada bir fikir olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_52622166/tm.htm
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-citroen-c4-1-4-sx-tuplu-49080264/detay/

sahibinden sitesindeki linki yazdım yukarıda bakabilirsiniz... Ayrıca araba hakkında sormak istediğiniz bişi olursa almanız şart değil her konuda yardımcı olabilriim...
  • eyvallah hocam sorum olursa pm atarım.hayırlı satışlar
  • ok sorunuz olursa pm atabilirsiniz....teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.