Şimdi Ara

2004 MODEL CORSA 1.3 CDTİ KAÇ PARA EDER??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • esentia için çok iyi fiyata satmışsın bence.. hayırlı olsun.
  • teşekkür ederim.
  • aynı araç arkadaşımda vardı, eylülde 17000 e satım 34000 e 2008 astra enjoy aldık,

o zaman kriz bukadar şaşalı değildi tabi,

Bu zaman için iyi fiyata vermişssin,

Saygılarımla
  • Arkadaşlar ne yaptınız..

2004 1.6 Vectrama taş çatlasa 23 bin tl veriyorlar..

Oda elden satarsam..

Servis 20.000 veriyor..

Sizde Corsayı 17.den aşağı satma diyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: OverDrıve

Arkadaşlar ne yaptınız..

Oda elden satarsam..

Servis 20.000 veriyor..

eski kasa corsa b 1999,2000 model otomatik corsalara 11.000 ile 14 000 lira istiyorlar (temizine)
    vectra tutulmuyor trafikte bi bakın kaç tane 2004 vectra var eski kasa vectralar daha çok sattı.corsa c çok tutulan bi araç, biz 2004 de sıfır 1.2 triptonic enjoy paket corsayı 24.500 liraya aldık şuan 17-18 bine alıcısı var.(bizim corsada hiç boya yok orjinal lpgli 52.000 de).corsa 2.elde vectra kadar değer kaybetmedi.

2001 2002 model vectaların fiyatları ile 2001 2002 corsanın fiyatı aynı.

• quote:

Orjinalden alıntı: sondurum

quote:

Orjinalden alıntı: OverDrıve

Arkadaşlar ne yaptınız..

Oda elden satarsam..

Servis 20.000 veriyor..

eski kasa corsa b 1999,2000 model otomatik corsalara 11.000 ile 14 000 lira istiyorlar (temizine)
    vectra tutulmuyor trafikte bi bakın kaç tane 2004 vectra var eski kasa vectralar daha çok sattı.corsa c çok tutulan bi araç, biz 2004 de sıfır 1.2 triptonic enjoy paket corsayı 24.500 liraya aldık şuan 17-18 bine alıcısı var.(bizim corsada hiç boya yok orjinal lpgli 52.000 de).corsa 2.elde vectra kadar değer kaybetmedi.

2001 2002 model vectaların fiyatları ile 2001 2002 corsanın fiyatı aynı.

Katılıyorum, ben de 5 ay önce 2002 corsa comfort easytronic 59binde 16ya aldım, şu anda 15e alıcısı hazır. Ama alıcısına satarsan hazır, yoksa geçen forda gittim arabayı 13 e saydılar. Hemen çıktım oradan. Ancak araba içi dışı çok temiz, kaza boya yok bunun da etkisi var. Benim aracımın aynısını piyasada 12ye pertten çıkmışını, 13e de çamurluğu kapısı değişmiş 100bini geçmişini alabilirsin. Yani aracın durumu bence modelinden daha önemli. Bence arkadaşın dizel aracı 16ya ucuz gitti ama piyasa şartlarının da etkisi var. Vectralar tabii ki 23bin fiyatını haketmiyor donanımına göre ama aynı donanımdaki avensislerin piyasası daha yüksek. D sınıfı çok değer kaybediyor bir de vectranın 100 hp lik ecotec motoru pek kimseyi tatmin etmiyor.Bi tanıdığımda var 38bin gibi bi rakama almış 0 km olarak, sırf kalkışlardaki hantallığı yüzünden satmak istiyor. Sizinki gibi 23 veriyorlar, ona da razı olmuyor.

• bence de ucuza gitmiş. ama dediğiniz gibi piyasa malum. bende de 2005 corsa 1.2 NJoy spor paketli var, araç tertemiz 26000 de daha. satmayı düşünsem bu aralar yapmazdım. yazık günah olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN

bence de ucuza gitmiş. ama dediğiniz gibi piyasa malum. bende de 2005 corsa 1.2 NJoy spor paketli var, araç tertemiz 26000 de daha. satmayı düşünsem bu aralar yapmazdım. yazık günah olur.

Benim bir önceki corsa 2005 essentia easytronic modeldi. 2007 eylülde 18750ye sattım. 33bindeydi. Bagaj kapağı değişikti. Şu anda aynı araba en fazla 16ya satılır. Belki alıcısı 16,5 verir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanmet

Teşekkür ederim. Herkes öyle söylüyor.

Ama araba çok temizdi. 16.000 e vereceğim dediğimde 2-3 tane hazır müşteri çıkmıştı. Hatta noterde satışı verirken bile alıcılar arıyordu. Hatta o zaman arayan arayana acaba ucuz mu verdim demiştim.

Araba ile 2 adet sıfır sayılacak kış lastiği, 1 fazla uzaktan kumandalı anahtar, zincir, sonax bakımlı, 1000 km. önce yapılmış orijinal parça kullanılmış 300 TL.lik bakım, ocak pulu ödenmiş ve iç döşeme ile vites körüğü , tavan, plastik aksam tertemiz sıfır gibi verdim aracı.

Ama şimdi 19.500 tl ye full+full otomatik megane alacağımı düşününce evet sadece dizelin hatırına iyi vermişim diyorum:))

Allah yeni sahibine güle güle binmeyi nasip etsin. Gerçekten sorunsuz bir araçtı. Özledim ya eski böceği:)

arkadaşım aracı çok iyi fiyata sattıgını bil ben opel bayiinde 2. ele bakıyorum ama megane otomatik almanı tavsiye etmem otomatik megane tutulmuyor iyi bir araştırma yap bance

• ÖTV fırsatına Astra Sedan dizel Elegance ile takas durumunu sordum. 2004 Corsa Dizel Essentia için 13,5 gibi fiyat önerdiler. Tabi arabayı görmeden kesin bişi diyemeyiz dediler.

.oO°Oo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkeralav

quote:

Orjinalden alıntı: kanmet

Teşekkür ederim. Herkes öyle söylüyor.

Ama araba çok temizdi. 16.000 e vereceğim dediğimde 2-3 tane hazır müşteri çıkmıştı. Hatta noterde satışı verirken bile alıcılar arıyordu. Hatta o zaman arayan arayana acaba ucuz mu verdim demiştim.

Araba ile 2 adet sıfır sayılacak kış lastiği, 1 fazla uzaktan kumandalı anahtar, zincir, sonax bakımlı, 1000 km. önce yapılmış orijinal parça kullanılmış 300 TL.lik bakım, ocak pulu ödenmiş ve iç döşeme ile vites körüğü , tavan, plastik aksam tertemiz sıfır gibi verdim aracı.

Ama şimdi 19.500 tl ye full+full otomatik megane alacağımı düşününce evet sadece dizelin hatırına iyi vermişim diyorum:))

Allah yeni sahibine güle güle binmeyi nasip etsin. Gerçekten sorunsuz bir araçtı. Özledim ya eski böceği:)

arkadaşım aracı çok iyi fiyata sattıgını bil ben opel bayiinde 2. ele bakıyorum ama megane otomatik almanı tavsiye etmem otomatik megane tutulmuyor iyi bir araştırma yap bance

megane ı aldım bile

vectra kadar değer kaybetmiştir sanırım megane da??

• ÖTV vurgunu sonrası piyasada ve özellikle takasta arabanın ne hallere düştüğünü takip ediyor musunuz?

@kanmet: Verilmiş sadakanız varmış. Sadece 1 aylık gecikme olsaydı o paranın %20-30 altına zor verirdiniz.

.oO°Oo.
  • :))

Ben arabayı neredeyse 2 ay önce sattım. Ve 1 ay önce de yeni araba aldım.
    Benim için şartlar aslında tam tersi şu anda. 1 ay daha beklesem ne arabalar alırmışım:))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.