Şimdi Ara

2004 Alfa Romeo 156 1.6 TS 16V Distinctive Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
29.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • araca dün baktım çok hoşuma gitti. hatta hala gözümün önünde :) benim elimde golf5 fsi var. onu elden çıkarıp almayı düşünüyorum ama aklıma takılan benzini ve masrafları!

kullanan arkadaşlar biraz geniş bir açıklama yapabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anakhaa

araca dün baktım çok hoşuma gitti. hatta hala gözümün önünde :) benim elimde golf5 fsi var. onu elden çıkarıp almayı düşünüyorum ama aklıma takılan benzini ve masrafları!

şehir içi-dışı karısık 100km'de 8-9 litre arasında değişiyor
  • araç golf5 kasasına göre daha az hacimli gibi geldi. bagaj konusunda sıkıntı yaşarmıyım diye düşünüyorum. malum araca lpg taktırmam lazım yoksa sanırım kasacak beni. lpg yi de simit yaptırırım sanırım.

@AykutEsk -- sen elinde 2004 model golf5 kasa 103.000 comfortline ı satıp yerine 2004 model Alfa Romeo 147 1.6 tsi alırmıydın. hatta şunu söyleyeyim daha iyi olacak :D

bunu satıp;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-gaziantep-aslanoglu-otomotivden-2004-golf-1-6-fsi-comfort-93924884/detay

bunu alırmıydın;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-turkiyede-ki-en-temiz-arac-kazasiz-servis-bakimli-93774328/detay

çok kararsız kaldım. golfün ufak tefek masrafları var 2.000 tl civarı

• quote:

araç golf5 kasasına göre daha az hacimli gibi geldi. bagaj konusunda sıkıntı yaşarmıyım diye düşünüyorum. malum araca lpg taktırmam lazım yoksa sanırım kasacak beni. lpg yi de simit yaptırırım sanırım.

@AykutEsk -- sen elinde 2004 model golf5 kasa 103.000 comfortline ı satıp yerine 2004 model Alfa Romeo 147 1.6 tsi alırmıydın. hatta şunu söyleyeyim daha iyi olacak :D

bunu satıp;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-gaziantep-aslanoglu-otomotivden-2004-golf-1-6-fsi-comfort-93924884/detay

bunu alırmıydın;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-turkiyede-ki-en-temiz-arac-kazasiz-servis-bakimli-93774328/detay

çok kararsız kaldım. golfün ufak tefek masrafları var 2.000 tl civarı

valla hocam durum karısık golf'ün 2bin TL masrafı olması kafa karıstırıcı ayrıca ben 156kullanıyorum 147 nasıldır 156ile aynı konforu varmıdır hiç bilmiyorum onun için ne dersem yalan olur ayrıca ilandaki 147 biraz pahalı geldi bana ben daha uygun fiyata 2004 1,6 16v distinictive orijinal ahşap direksiyon ve vites topuzlu 156 aldım.

• fiyat 22.750 tl ye düşürdü. araçta hiç boya olmaması ve kilometresi beni cezbetti başta. ama tabi kullanan arkadaşlar benden daha iyi bilirler mutlaka!

insanın aracının olması ne sorunmuş yaa! çok kararsızım. golf ü yaptırıp binsem bir de lpg taktırmam gerekecek ki maliyeti bana 3.500 tl yi bulacak ama bir yandan alfa yı alsam masrafı yok ve lpg taktırdığımda uygun fiyata atiker bile işimi görüyor. ama işte alfa romeo da golf gibi bir anda alıcı bulunan bir araç değil :(

kararsızlık çok kötü bir şey!!!
  • quote:

fiyat 22.750 tl ye düşürdü. araçta hiç boya olmaması ve kilometresi beni cezbetti başta. ama tabi kullanan arkadaşlar benden daha iyi bilirler mutlaka!

insanın aracının olması ne sorunmuş yaa! çok kararsızım. golf ü yaptırıp binsem bir de lpg taktırmam gerekecek ki maliyeti bana 3.500 tl yi bulacak ama bir yandan alfa yı alsam masrafı yok ve lpg taktırdığımda uygun fiyata atiker bile işimi görüyor. ama işte alfa romeo da golf gibi bir anda alıcı bulunan bir araç değil :(

kararsızlık çok kötü bir şey!!!

aynen golfü internete ilan verdiğinizde 1 günde 10 kişi arar alfayı en fazla 3 golfü 1 ayda satarsınız en geç alfayı 5-6 ay beklersiniz ama illaki alfa diyorsanız 2004 ve üstü 156 bakın derim ben.

• Açıkçası ben olsam 156 MK2 bakarım bu fiyata.
    Sonuçta 147 ile 156 arasında ciddi bir konfor farkı var.
    Sınıfları bile faklı biri C biri D sınıfı bu otomobillerin.
    Ve yakıtları da aynıdır.
    Hatta 1.6 ile 2.0 motorları birebir aynı yakarlar hiçbir fark yoktur aralarında.
    LPG taktıracaksan 2.0 alman daha mantıklı kullanım zevki olarak 1.6 dan çok çok daha iyidir 2.0.
  • Merhaba hocam. Konu açılalı bayağı uzun bir süre geçmiş ama araştırma yaparken buldum. Ne oldu sizin Alfa Romeo konusu; onu sorcaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çoksakatvar

quote:

araca dün baktım çok hoşuma gitti. hatta hala gözümün önünde :) benim elimde golf5 fsi var. onu elden çıkarıp almayı düşünüyorum ama aklıma takılan benzini ve masrafları!

şehir içi-dışı karısık 100km'de 8-9 litre arasında değişiyor

Merhaba hocam. Konu eski biraz ama ben araştırma yaparken buldum. Ben sizin görüşünüzü almak istedim. Ben de Bora 1.6 Comfortline bar; sizin Golf 4 kasasından ve şu an Alfa Romeo 156 1.6 TS 16V Distinctive ile takas düşünüyorum. Siz aldınız mı Alfa Romeo'yu ve aldınız ise hoşnut musunuz?

• 2005 model distinctive alfa buldum alınırmı sizce bu araç, lpg değerleri nedir bilen varsa yazsın lütfen. ayrıca yedek parçası ww polo dan çok mu pahalı. (önceki aracım pool da).
  • Adam ille de İtalyan diyor yalnız

Şimdiden hayırlı olsun kardeşim, güzel arabalar gerçekten.Tabi dışı beni içi seni yakar hesabı detaylar vardır mutlaka ama kaç kere doğuyoruz sanki?

İkinci el muhabbetine şirket arabasına bineceğine yapıştır bi tane Alfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbey78

2005 model distinctive alfa buldum alınırmı sizce bu araç, lpg değerleri nedir bilen varsa yazsın lütfen. ayrıca yedek parçası ww polo dan çok mu pahalı. (önceki aracım pool da).

Geçen otostop çekerken bir tane Alfa 156 durdu bindim içine ilk sorduğum soru bu araba 159 mu oldu. Arka taraf biraz basık ( benim yüksek arabalara binmemden kaynaklanıyor da olabilir) fakat araba çok rahat ve konforlu . Dışından görüldüğü kadar içerisi de baya bir seksi görünüyor . Yakıt tüketimi ise normal lpg li arabalar 10 lt yakıyorsa bu 11-12 yakıyor demişti bana . Bence yaktığını hak ediyor araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

Adam ille de İtalyan diyor yalnız

Şimdiden hayırlı olsun kardeşim, güzel arabalar gerçekten.Tabi dışı beni içi seni yakar hesabı detaylar vardır mutlaka ama kaç kere doğuyoruz sanki?

Kanka konuyu 2012 şubatta açmışım yeni değil

Okul bitip işe başladığımda konuyu tekrar gözden geçireyim ama reserved :D

• quote:

Orijinalden alıntı: r0x

quote:

Anaa

Bi öğrenemedim konu tarihine bakmayı

Okuldan sonra 159 bakarsın 156 kesmez

• quote:

quote:

quote:

Anaa

159 çok fena ya alırsam ıslatırız senle söz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anaa

159 çok fena ya alırsam ıslatırız senle söz

Eyvallah

1.9 JTD her anlamda yeter zaten sana, az yakar iyi kaçar

• 147 yi satıp 156 aldım tek kelime arabamı buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.