Şimdi Ara

2001 civic kapı açılmıyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Civic 1.6ies kasa.Sol arka kapı dıştan açılmadı bugün.İçeriden açılıyordu arkadaşlar sonra uğraşırken yanlışlıkla çocuk kilidini aktif hale getirdim ve kapıyı kapattım. şimdi ne içeriden ne de dışarıdan açılıyor. sorun nedir bir el atın hondadan anlayanlar, yay mı çıktı acaba? Kapı kapalı nasıl tamir edeceğim kapi dosemesi çıkmaz:-O

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım arkadaşlar kapıyı açmadan iptal olmuyor mu çocuk kilidi?
  • açtım ulan zor oldu ama
  • helallll.....Nasıl açtın
  • Demir cubukla ince once iceriden cocuk kilidine ulastim kapattim sonra iceriden acip kapi dosemesini soktum sokmusken cam motoruna kilitlere wd40 canavar gibi oldu obur kapiyida soktum tabi .onlerde sikinti yoktu.kolay sokuluyormus iyi oldu .ariza ise ,kapi kolunun yayi cikmis.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upliftingsky -- 30 Mayıs 2016; 21:10:07 >
  • Selamın aleykum benim de 99 civic sağ arka kapi ne dışardan ne icerden açılmıyor gayet düzgün çalışan bir kapı bende çocuk kilidinden şüpheleniyorum nasıl acarım arkadaşlar yardımcı olurmusunuz saygılarla..

• Selamın aleykum benim de 99 civic sağ arka kapi ne dışardan ne icerden açılmıyor gayet düzgün çalışan bir kapı bende çocuk kilidinden şüpheleniyorum nasıl acarım arkadaşlar yardımcı olurmusunuz saygılarla..

• sorun aracın yaşlanması olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.