Şimdi Ara

2000 tl telefon önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • p20 lite önerim tasasrımıda şık kamera tarfındada güzel şeyleri var garanti huawei n kendi garatisi fiyatı 2100 tl civarlarında
  • Sony düşmanlarının inadına Sony Almalısın. Xiaomi'nin sana hiçbir katkısı olmayacak. Suya ,toza dayanıklılığı yok. Hafıza girişi yok.
  • mertozbay_0841iddjdj M kullanıcısına yanıt
    Bir tasarım için Alınmaz o telefona o kadar para verilmez Huawei hayranıysanız P10 Lite alın Ekran için 600 Tl verilmez .Tamamen İphone X'e benzetilerek satılan üründür. Müşterileri nasıl kandırırım derdidir.
  • ProfesörX kullanıcısına yanıt
    bu senin düşüncen şu an da çalışıyorum 1 ay sonra p20 lite alcam kamerası iyi
  • Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim çok güzel tavsiyelerdi p20 lite aldım umarım pişman olmam saygılarımı sunarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende p20 lite alacam bi soru sormak istiyorum resmi fiyatı 2400 lira olan telefonu vodafonedan tarifeye ek 1800 e alan var ithalatci olduğunu sanmiyorum ama bu fiyata nasil verebiliyorlar bide üstüne koymalari gerekirken operatorler kendileri uretim yaptiriyor farkli malzeme kullaniyor diye duydum bilgisi olan varmi bi aydinlatsa

• la1end38 L kullanıcısına yanıt
    Oyle birnsey mi varmis ya hemen alalim ben telefon fiyatlari arttigi icin hala kararsizim atiyorum simdi 1500 tl lik telefon oldu 1700 1800

• hepsi buradadan alacaktim bir günde zam geldi vodafonedan alanlar var daha bugün sordum birine 75 lira taksitle faturaya ek almis 1800e gelmis telefon 2400 lira aradaki farkı anlayamadım ya dedikleri gibi operatörler düşük malzemeden yaptiriyo yada ithalatci onlarin haberi yok anlam veremedim

• Operatörler cihaz üreticileri ile anlaşma yapıyor yüklü miktarda cihaz aldıkları için düşük fiyattan satabiliyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.