Şimdi Ara

2000 tl GTA5 vs oyunları kaldırabilecek sistem tavsiyesi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: noche34

3200 derken anlamadım ryzen 1600 ve 9100f işlemci? İkisini birden mi alayom. Biraz kafam karıştı 😂
    Yok demek istiyorum ki en ucuz olmasına rağmen en güçlü işlemci ryzen 1600 onu alın eğer illa almak istemezseniz o paraya 9100f alırsınız.Yani ryzen 1600 alın 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İş yeri için bi sistem toplayacağım belki i3 öyle alırım. İnteli hep sevimlimde.

Şimdi 2600ün yerine i5 9400f almam daha mantıklı olmaz mo sence? Ekran kartı da rx 570 ama hangisini alacağımı henüz çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: noche34

İş yeri için bi sistem toplayacağım belki i3 öyle alırım. İnteli hep sevimlimde.

Şimdi 2600ün yerine i5 9400f almam daha mantıklı olmaz mo sence? Ekran kartı da rx 570 ama hangisini alacağımı henüz çözemedim
    2600 alırsan iki üç fps için geleceği olmayan bir işlemci almamış olursun ryzen 6 izlek fazla var ve bu rakam gayet fazla.Tavsiyem kimseyi dinlemeden 2600 almandır birazda overclock yaptınmı mükemmel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 3 Ekim 2019; 6:45:34 >
  • Yani AMD al gitsin diyorsun koşacak. 15 senelik PC kullanıcısıyım hep Intel kullandım :( Şimdi AMD almak beni üzecek gibi

• 2000 tl GTA5 vs oyunları kaldırabilecek sistem tavsiyesi.

Şöyle bi şey topladım arkadaşlar nasıl sizce?

Şu rx570'lerde farklı kartlar var OC, IT vs bilmem ne hangisi daha iyidir? Ya da hangisi iş görür fiyata göre.

İşlemci konusunda kafam hala i5 9400'da. Ama illa Ryzen 2600 iyi diyorsanız onu alacağım. Bir de bunlarda farklı olanlarda var hangisini tam olarak alayım?

Ram sanırım yeterli. Öylesine seçtim.

Kasa ve PSU'da tavsiye ederseinz sevinirim. Ya da iyiyse..

SSD aldım ama bi de ayrıca bi HDD alsam mı? Yoksa SSD'yi mi yükselteyim?

PC toplama için de en uygun incehesap mı yoksa başka tavsiyeleriniz olur mu?

Kafa karışıklığımı giderecek ve sorularıma detaylı cevap verebilecek arkadaşlara minettar olurum.

Geçen sene de uzun bi araştırma sonucu güzel bi sistem almıştım çünkü...

• Rx570 sapphire nitro en iyisiymiş araştırdığım kadarıyla

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.