Şimdi Ara

2000 polo 1.6 AC HB hakkında yardım edermisiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2000 model polo 1.6 ac hb araç almayı düşünüyorum.km.si 58.000 de.kırmızı renk,lastikleri yeni.klima,elektrikli cam ve aynalar,hidrolik direksiyon,merkezi kilit özellikleri var .13000 ytl istiyor sahibi son fiyat.Sizce uygun mu?Bu araç sahibi olanlar bilgi verirse çok sevinirim.

• Bence fiyat normal. Km si çok iyi.
    98-99 modellere bu fiyatı isteyenler var..
  • dostum fiyatı iyi.km olayına pek inanma yetkili servis kayıtlarına baktır.km gerçek mi yoksa yalan mı olduğu anlaşılır.
  • Polo bakımları düzgün yapılmış ve hor kullanılmamış ise fazla başını ağrıtmaz. Ama hor kullanılmış ise sana akla hayale gelmeyecek masraflar açabilir. Özellikle boğaz kelebeği kronik arızasıdır. Tabi bide Piyasa km si oynanmış araçlarla dolu. Kadranda yazana inanma. kazası değişeni var mı yok mu buda önemli..
    2. el işi risklidir. Servise göstermeden almayın.
    Bunun haricinde 3 sene polo kullandım. en çok şikayetim bagaj ve içinin darlığı oldu. 1,82 boyla rahat edemedim bir türlü.
  • 1 ay önce 99 model ac hb aracımızı 11.500 ytlye sattık araç 50 bindeydi herhangi bi sorunu da yoktu alan memnun şuan.bana kalırsa biraz daha araştırıp daha ucuza denk getirebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: out

Polo bakımları düzgün yapılmış ve hor kullanılmamış ise fazla başını ağrıtmaz. Ama hor kullanılmış ise sana akla hayale gelmeyecek masraflar açabilir. Özellikle boğaz kelebeği kronik arızasıdır. Tabi bide Piyasa km si oynanmış araçlarla dolu. Kadranda yazana inanma. kazası değişeni var mı yok mu buda önemli..
    2. el işi risklidir. Servise göstermeden almayın.
    Bunun haricinde 3 sene polo kullandım. en çok şikayetim bagaj ve içinin darlığı oldu. 1,82 boyla rahat edemedim bir türlü.

+1
  • hımm düşünmeye devam....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.