Şimdi Ara

2000 Liraya kadar cihaz tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim için en önemli unsurlar Ön Selfie Kamerası - Günlük Batarya Ömrü - Cihazın işlemci performansıdır. Bunlar doğrultusunda 2 ay sonrasında max. 2000 TL'ye kadar cihaz almayı düşünüyorum. Dediğim gibi 2 aylık bir süre gibi ileriye dönük tavsiyeler bekliyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.

• sony xperia z5
  • kardeş o fiyata genelde forumda şöyle bi baktımda, sony Z5 premium yada samsung note 5 tavsiye ediyorlar...
  • 2 ay sonra belkı g5 te bulunabılır o fıyata ama suankı pıyasayı baz alırsak z5 tabiki.
  • iPhone SE
  • aynen parelel g5ler 2000e düşerse kaçırma. Ama bu bantta s6 alabilirsiniz.Yok derseniz şarjı bir tık daha iyi olan z5 veya z5 compact alabilirsiniz.. Şarj ömrü konusunda çok iyi çok önde bir amiral gemisi model yok malesef. Keşke ince telefonlar yapacaklarına şöyle bi 4000 mah koysalar da rahat rahat kullansak.. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana_ -- 22 Nisan 2016; 22:00:40 >
  • Sony Xperia Z5 Premium modelini 2100 TL ' Ye bulabilirsiniz . Gayet memnun kalınacak bir telefon
  • Note5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z5premium.. 2 ay sonra çıkmış olur mu bilmiyorum fakat sitelerde önümüzdeki aylarda çıkacak yazıyordu doğruysa eğer xperia x premium da güzel olacak gibi
  • LG V10 da bulursun o fiyatlara
  • X serisinin bataryası beni pek tatmin etmedi gibi. Fiyatı yakın olursa tercihim Z5 Premium olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuondeer -- 24 Nisan 2016; 15:51:25 >
  • Note 5 alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.