Şimdi Ara

2000-3600 bandı telefon tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -lg v30 plus
    -huawei mate 10 pro
    -mi a2
    - mi 8
    - huawei p20

Birde oneplus6 var o daha pahalı sanırım. Bir turlu karar veremedim. Suan mi8 e daha yakınım.ama bi yandan huawei almam gerektiğinide dusunuyorum. Tavsiyeyede acığım. Yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe aralığınız açık.
    Bence bütçe varsa Mi a2yi eleyin, Nokia 8'den uzak durmak lazım

Fanatiklik yapmadan yazıyorum

O kadar bütçeye çıkabiliyorsam Mate 10 pro alırdım.
    Biraz daha arttırıp Samsung s9 alınabilir.

Ama param cebimde kalsın isterseniz kesinlikle LG V30+, Mate 10 proya göre artıları ve eksileri var.
    Aradaki farka değer mi, ona siz karar verebilirsiniz.

Xiaomi mi 8 ithalatçı garantili, bana alınası gelmiyor 3200-3300 TLye.
    Performans olarak seçimlerinizi hepsinden daha başarılı.
    3000 TL altı olsaydı f/p kralı olurdu.
    11 Kasım N11 kampanyasıyla 2800-2900 TLye alabilirseniz Xiaomi Mi8 tam alınası model.
  • Bnde mi 8 i o fiyatlara alınabilir diye dusundum v30 ile ilgili eski bir g 3 kullanan olarak sıcak bakamıyorum. Mate 10 pro cok istememe ragmen diğer tarafta snapdragon 845 cezbediyor. 3000 altına mi 8 mantıklı sanırım

• En mantıklı seçenek Mate 10 Pro bence. P20 de güzel cihaz ancak, Mate 10 Pro daki 6 GB ram daha cezbedici bana göre.

LG geçmişi kronik sorunlarla dolu. LG V30+ ön kamera konusunda rezalet.

Nokia 8 kağıt üstünde ve kullanım açısından belkide alınması en mantıklı telefon gibi dursa da, yaygın olarak ghost screen problemi görülüyor.

Xiaomi son modelleri ile benimde ilgimi çekmeye başladı ancak kişisel görüşüm 1500-2000 liradan fazla bir telefona veriliyorsa garanti durumu göz ardı edilmemeli. Ve Xiaomi Mi 8 de bazı yazılım kaynaklı olduğuna inandığım bildirim ve çentik ekran sorunları mevcut. Bütçeniniz 1700-2200 arasi olsa kesinlikle Xiaomi Mi A2 önerirdim. Ancak şu durumda Mate 10 Pro almak daha mantıklı.

• 4250 tl s9+ 64gb var arttırabilirsen o da olmazsa g7thinq veya s9

• güzel bişi yakalayamadım :( ne alsam yardm edin. mi a2 xiaomi türkiye garantili 1702 tl. 2400 küsür lg v30 plus. bu kadar şimdilik. s9 plus bakıyodum. o da pek düşmüyor. ne dersiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.