Şimdi Ara

2000-2500 lira arası sistem tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2000 ila 2500 lira arasındadır lütfen 2500 lirayı geçmesin. Sizden ricam güzel bir makina dizerseniz çok sevinirim. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Bilgisayarı dizmemin amacı tabiki oyun için dizmek istiyorum. Fps ağırlıklı oyunlar oynuyorum Call Of Duty,Counter Strike Global Offensive,Battlefield tarzı oyunları kasmıcak,akıcı bir şekilde oynayabileceğim bir sistem önerirseniz çok sevinirim.

İntel ve amd taraftarı bi insan değilim 2500 liraya hangi işlemci ve markaları uygun görürseniz yazabilirsiniz arkadaşlar

Herkeze iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: akanzi38

Arkadaşlar 2000 ila 2500 lira arasındadır lütfen 2500 lirayı geçmesin. Sizden ricam güzel bir makina dizerseniz çok sevinirim. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Bilgisayarı dizmemin amacı tabiki oyun için dizmek istiyorum. Fps ağırlıklı oyunlar oynuyorum Call Of Duty,Counter Strike Global Offensive,Battlefield tarzı oyunları kasmıcak,akıcı bir şekilde oynayabileceğim bir sistem önerirseniz çok sevinirim.

İntel ve amd taraftarı bi insan değilim 2500 liraya hangi işlemci ve markaları uygun görürseniz yazabilirsiniz arkadaşlar

Herkeze iyi forumlar

İmzandaki sistem güzel

• UzmanForumcu kullanıcısına yanıt
    Bir oyun bilgisayarinda ssd olmazsa olmazlarin içinde oyun bilgisyari topluyosan ssd kesin olmalı eger 2700 veremem diyorsan hdd cikart 160 tl onun parasina 40 tl koysun samsung 840 evo 120 gb al windosu bi bft filan kurar bide bu kadar para veriyon bari alicaksan hem hdd yo ssd berbaer al derim eger yok diyorsan sonra once ssd sonra hdd al diger oyunlari kursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiamu27 -- 30 Ocak 2015; 11:38:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snane3858

quote:

Orijinalden alıntı: akanzi38

Arkadaşlar 2000 ila 2500 lira arasındadır lütfen 2500 lirayı geçmesin. Sizden ricam güzel bir makina dizerseniz çok sevinirim. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

Herkeze iyi forumlar

İmzandaki sistem güzel

Hocam bilgisayarı arkadaşıma diziyoruz. İmzamdaki sistemden ben gayet memnunum .

• quote:

Orijinalden alıntı: UzmanForumcu

Bu sistemde ssd yi çıkarıp alın

quote:

Orijinalden alıntı: UzmanForumcu

Bu sistemde ssd yi çıkarıp alın

Zaman ayırıp yardımcı olduğun için teşekkür ederim hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.