Şimdi Ara

200 TL KAZANMAK İSTEYEN VAR MI?(C DİLİNİ VE ALLEGRO KÜTÜPHANESİNİ BİLENLER İÇERİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Dönem başında allegro kütüphanesini görmeye başladık. Fakat daha sonrasında corona muhabbeti oldu. Daha sonrasında lab dersini alamadığımız için derste geri kaldık. Hoca bazı platformlara yükledi fakat verimli olmadı, şimdi ise sınav olmayacağını ve bu ödevle dersi geçebileceğimizi söylüyor. Mecburen biz böyle bir yola başvurduk. Flappy dunk oyununu yapacağız (c dilinde).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caesares -- 25 Mayıs 2020; 19:4:8 >

• 200 tlye oyun yapacak enayi görmedim daha ben.
  • I0SER_b0y kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.
  • I0SER_b0y kullanıcısına yanıt
    Allegro kütüphanesi ile 2-3 saatlik bir çalışma (bilen için). Kodların çoğu kütüphanelerde hazır araştırdığım kadarıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caesares -- 25 Mayıs 2020; 20:46:11 >
  • caesares C kullanıcısına yanıt
    2-3 saat olmasını hiç bir önemi yok saati 50 dolardır böyle bir işin profesyonel düzeyde kim ne yapar bilmem araştırabilirsin.Senin amacın ögrenci birine kitlemesekse o ayrı eve bir tesisatçı çagır 20 dk da işini halletsin 150 lira alıyor ona diyemezsin sadece 20 dk ugraştın 150 cok degil mi diye ona belli bir miktar yıl + 2-3 saat olarak bakman lazım olaya bence 200 lira epey az.Eger tam olarak tastamam bir şey yapmak için istediginiz şey spesifik bir şey aleggro kütüphanesini bilmek zorunda degil herkes.Gerisi senin bütçenle ilgili.Şansın varsa daha önce böyle yapmış birini bulursan o halledebilir.Ama teşvik edeci degil bütçeniz baştan diyeyim,imkanınız varsa arttırmanızı tavsiye ederim.
  • 400 tlye 3 güne elinizde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caesares

Allegro kütüphanesi ile 2-3 saatlik bir çalışma (bilen için). Kodların çoğu kütüphanelerde hazır araştırdığım kadarıyla...
    "Picasso'nun Kırk Yıl Artı Beş Dakika Hikayesi "ni bilir misin ?

Sonra da orta burada ıs varda beğenen yok dersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.