Şimdi Ara

200 Dolara KILIF mı olur? Demeyin! !phone 5, VAPOR ELEMENT SECTOR 5 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
7.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor'da satılanların hepsi sahte gerçek orjinal diyen satıcı yalan söyler 4s için kendi sitesinden almıştım gümrüğe takılmıştı gümrük engeline dikkat etsin alanlar adamlar DHL ile gönderiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

elementcase iyidir ama cakmalarından uzak durun.

orjinalini nasıl anlıcaz? sonucta internetten alıcaz. almayı düşünüorum nerden alabilirim? tabi bu konudaki ni almıcam buna benzerlerinden element case
  • quote:

Orijinalden alıntı: knidos

quote:

Orijinalden alıntı: karti

elementcase iyidir ama cakmalarından uzak durun.

orjinalini nasıl anlıcaz? sonucta internetten alıcaz. almayı düşünüorum nerden alabilirim? tabi bu konudaki ni almıcam buna benzerlerinden element case

çakma istemiyorsanız tek alacagınız yerwww.elementcase.com fedexle takipli olarak geliyor 3-4 günde kapınıza kadar gelir. Ben bu siteden 3-4 kere alışveriş yaptım. Müşteri hizmetleride cok basarılıdır. Ayıplı ürünü anında degiştiriyorlar kargo parasınıda onlar ödüyor. Ama herkes o kadar para vermeyebilir iyi düsünün kılıf alırken ben 2 yıldır kullanıyorum. En saglam kılıf eger 1 kere alıyım tam alıyım diyorsanız alın. Sgp nin en kral kılıfı 6 ayda pert oluyor. 6 ayda bir kılıf alsanız zaten 200 tl eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

quote:

Orijinalden alıntı: bufasulyabedava

quote:

Orijinalden alıntı: 4Crumby

http://www.elementcase.com/Ronin-iPhone-5-Case-Nickel-p/api5-1110-n6bs.htm
    Bu urunu istanbulda satinalabilecegim bir magza var mi resmen dibim dustu modele.
    Edit: bu kiliflari alan kisiler korumasi icin almiyor zaten estetik bir gorunum kazandirmak icin aliyor. Ayrica konu basligindaki model benim de hosuma gitmedi ancak ne olursa olsun bunlari begenip alan insanlara laf atmak saygisizliktir.

verdiğiniz linkten yani element case'in kendi sitesinden türkiyeye 30 dolar kargo ücreti ödeyerek satın alabilirsiniz

Gumrukte falan sorun cikmaz mi ?

şu an yılbaşı olduğu için gift olarak göstertirseniz takılmadan geçer kuzenim ebayden 1100 dolara gitar aldı vergi falan vermedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya herşeyini geçtim saçma sapan görüntüsü var.Merak ettiğim şey bunun fiyatı 20 dolar olsaydı bunu şimdi alırım diyenler o zamanda alırmıydı?Bence hayır maksat gösteriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu vapor kılıfın 4s için olanını 25 dolara ebayden aldım.Çokta memnunum ama 200 dolar edecek bi ürün değil.Birde şu 2000 telefona veriyosunuz kılıfa/uygulamaya/internet,sms,konuşma paketlerine gelince paraya kıyamıyosunuz mantığı bana ters geliyor.200 dolarlık kılıfın kalitesini daha ucuza bulma yada elde etme imkanı varken neden o kadar para vereyim?Ayrıca tasarımı bence çok kötü olmuş.Güya köşeleri yumuşatmışlar ama daha gözebatan bi hal almış.Bu ürünü alan adam 20 lirada verse 200 dolarda verse yadırgamam..
  • Aliexpressten alın 20 dolara satılıyor kargo dahil

• 4S uyumlusu yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: tanfoglio dead!!

Ya herşeyini geçtim saçma sapan görüntüsü var.Merak ettiğim şey bunun fiyatı 20 dolar olsaydı bunu şimdi alırım diyenler o zamanda alırmıydı?Bence hayır maksat gösteriş

Bu mantığı anlamıyorum,

Yazıncada görgüsüz diyorlar.

Kendimden örnek verecek olursam,400 euro luk güneş gözlüğü de kullanıyorum.

20 euro luk gözlükte kullanıyorum.

Beğendikten sonra,alabilecek gücü kendimde görüyorsam alır kullanırım.

Aynı şekilde saat vb şeylerde de.

Asıl birşeyi beğenince,10 da 1 fiyatına replikasını kullanıp aynı keyfi ,kaliteye sahip olacağını sananlar bana tuhaf geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive

quote:

Orijinalden alıntı: tanfoglio dead!!

Ya herşeyini geçtim saçma sapan görüntüsü var.Merak ettiğim şey bunun fiyatı 20 dolar olsaydı bunu şimdi alırım diyenler o zamanda alırmıydı?Bence hayır maksat gösteriş

Bu mantığı anlamıyorum,

Yazıncada görgüsüz diyorlar.

Kendimden örnek verecek olursam,400 euro luk güneş gözlüğü de kullanıyorum.

20 euro luk gözlükte kullanıyorum.

Beğendikten sonra,alabilecek gücü kendimde görüyorsam alır kullanırım.

Aynı şekilde saat vb şeylerde de.

Asıl birşeyi beğenince,10 da 1 fiyatına replikasını kullanıp aynı keyfi ,kaliteye sahip olacağını sananlar bana tuhaf geliyor.

Kesinlikle katiliyorum replika almak da bence de sacma. Benim gozumde cakma kullanan insan eziklik kompleksi yasiyodur.

• Kılıf bence gayet güzel ama bizim iphone 5 i şarjlı kılıflarla kullanmamız gerekmiyo mu sizce de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Kılıf bence gayet güzel ama bizim iphone 5 i şarjlı kılıflarla kullanmamız gerekmiyo mu sizce de?

İphone 4s kullanırken 3 çeşidini aldım.
    Çoğu zaman iş görselerde ,iphone resmen kütük gibi oluyordu elinde.

Hergün veya ihtiyaç duyulduğunda arabada sağda solda şarjda etmeyi ,o tür kılıfları kullanmaya yeğlerim.

Zaten son güncellemeler ile çok hızlı şarj oluyor iphone.

On dakikalık şarjda tutma bile %15 seviyesine çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 15 Ocak 2013; 20:24:28 >
  • Arkadaşa katılıyorum.iphone artık çok yaygınlaştı.nasıl önceleri nokia şarj cihazı herkes de vardı şimdi iphone şarj cihazı var.Tabi lightning için çeviriciyi yanında taşımak lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrtrkgvn -- 16 Ocak 2013; 1:38:37 >
  • teşekkürler paylaşımın için kılıf hastası biri olarak yazmak istedim ilk kez iphone alınca ve baya bi para bayılınca kılıf da tank gibi olsun deyip alttaki linkteki kılıfı aldım benim için kuruma önemli görsellik önemli değildir kimbilir benim kılıfa neler yazılır şimdi ama ben takmam sizde takmayın tekrar teşekkürlerhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/apple-iphone4-4s-otterbox-defender-kilif-siyah-69445353#product-information

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

teşekkürler paylaşımın için kılıf hastası biri olarak yazmak istedim ilk kez iphone alınca ve baya bi para bayılınca kılıf da tank gibi olsun deyip alttaki linkteki kılıfı aldım benim için kuruma önemli görsellik önemli değildir kimbilir benim kılıfa neler yazılır şimdi ama ben takmam sizde takmayın tekrar teşekkürlerhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/apple-iphone4-4s-otterbox-defender-kilif-siyah-69445353#product-information

Keşke ,Otterbox yerine lifeproof alsaydın.

Sağlamlık lifeProof da Otterbox gibi,üstelik life proof su geçirmez bir kılıf.

200 Dolara KILIF mı olur? Demeyin!  !phone 5, VAPOR ELEMENT SECTOR 5

http://youtu.be/pgbwlwdIevs

• Tasarım çok orijinal, ama fiyat bir hayli fazla gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: MaSSive
    Keşke ,Otterbox yerine lifeproof alsaydın.
    Sağlamlık lifeProof da Otterbox gibi,üstelik life proof su geçirmez bir kılıf.

evet buda güzelmiş video iphone 5 için ama 4 S de buldum görseydim yada varlığından haberim olsaydı alırdım biraz daha pahalı ama hoşmuş su geçirmeme olayıda çok iyi yazın işe yarar otterbox da çıkarmış su geçirmez ama henüz satışı yok sanırım. teşekkürler bilgi içinhttp://www.gold.com.tr/U204936/Lifeproof-iPhone-4-4S-Su-Gecirmez-ve-Darbeye-Dayanikli-Siyah-Kilif olmadı bunuda alırız yaza doğru ama sanırım bununla konuşma yapılmıyor çünkü tüm delikler kapalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Ocak 2013; 15:12:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SIRLI

Tasarım çok orijinal, ama fiyat bir hayli fazla gibi...

Hele şükür ,en doğru kelime bu bencede.

Hani derler ya orjinal tasarımlar hoşuma gidiyor diye ,bu gibi şeylerde de insanı çeken şey,kendine has ,orjinal bir tasarıma sahip olması.

Herkes beğenecek diye elbette bir kaide yok.

• güzelim iphone ne hale gelmiş. ya bence siz iphone alırken inceliğine ağırlığına bakmayın veya iphone u başka bi cihazla karşılaştırırken inceliğinden ve ağırlığından bahsetip savunmayın çünkü bu kılıflar kalınlığı 3-4 mm, ağırlığıda 20-30 gram artırıyo. heleki iphone 4-4s te kılıf kullananları görünce... neyse artık. ipod 5g var bende. inceliği ve ağırlığıyla beni çok memnun ediyo. millete de garip geliyo nekadar hafif bi cihaz diye. kılıf kullansam en büyük +sını yok etmiş olucam. bana bozulur kırılır demeyin. 4 yıl kullandığım ipod 2g de bir tane bile çizik yok defalarca parkeye demire yola düştü. ayrıca topu topu 1-2 yıl kullanıyosunuz niye bukadar üstüne titriyosunuz. derseniz ben 5 yıl kullanıcam, ozaman yine gerek yok kılıfa çünkü telefonla işiniz bittiğinde çöpe atıyo olacaksınız. nice insanlar gördüm kılıfı yıllarca boşa kullanan. istediğinizi söyleyebilirsiniz bana yoruma açığım.

200 Dolara KILIF mı olur? Demeyin!  !phone 5, VAPOR ELEMENT SECTOR 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 16 Ocak 2013; 16:00:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

güzelim iphone ne hale gelmiş. ya bence siz iphone alırken inceliğine ağırlığına bakmayın veya iphone u başka bi cihazla karşılaştırırken inceliğinden ve ağırlığından bahsetip savunmayın çünkü bu kılıflar kalınlığı 3-4 mm, ağırlığıda 20-30 gram artırıyo. heleki iphone 4-4s te kılıf kullananları görünce... neyse artık. ipod 5g var bende. inceliği ve ağırlığıyla beni çok memnun ediyo. millete de garip geliyo nekadar hafif bi cihaz diye. kılıf kullansam en büyük +sını yok etmiş olucam. bana bozulur kırılır demeyin. 4 yıl kullandığım ipod 2g de bir tane bile çizik yok defalarca parkeye demire yola düştü. ayrıca topu topu 1-2 yıl kullanıyosunuz niye bukadar üstüne titriyosunuz. derseniz ben 5 yıl kullanıcam, ozaman yine gerek yok kılıfa çünkü telefonla işiniz bittiğinde çöpe atıyo olacaksınız. nice insanlar gördüm kılıfı yıllarca boşa kullanan. istediğinizi söyleyebilirsiniz bana yoruma açığım.

herkez senin gibi şanslı veya becerikli olmuyor biz şapşalız kılıf kullanırız artı bende tam tersi ince ve hafif telefondan nefret ederim iyiki bu tip kılıfları akıl edip üreten var yoksa iphone kullanamayacaktık zevkler ve renkler tartışılmaz kimisi çıplak sever kimiside giyinik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Ocak 2013; 16:27:18 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.