Şimdi Ara

200-300 TL aralığında tablet tavsie

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar çocuklar için bir tablet ihtiyacı oldu, dokunmatik ve ekranı iyi olan bir cihaz tavsiye eder misiniz. Bütçe 200-300 tl civarı. Kullanıp memnun kaldığınız bir cihaz varsa tecrübe ile sabit :) önerirseniz çok sevinirim. İkinci el de olabilir.

• Alcatel pixi 4 satın alın.. 200-230 lira civarına satılıyor. Çoğu çin tabletlerinden daha kaliteli global bir marka.. Ben yazın 9 yaşındaki yeğenime A101 den 200 liraya almıştım, çok memnun kaldı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Alcatel pixi 4 satın alın.. 200-230 lira civarına satılıyor. Çoğu çin tabletlerinden daha kaliteli global bir marka.. Ben yazın 9 yaşındaki yeğenime A101 den 200 liraya almıştım, çok memnun kaldı..

Hocam çocuk için değil yetişkin biri için ve en az 2gb ram, en az 16gb hafıza ve güncel android sürümü olan, wifi bluetooth otg vs bağlantıları olan ve 7 inç'ten büyük olan ucuz bir tablet önerebilir misiniz? Kısaca fiyat performans olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

quote:

Alcatel pixi 4 satın alın.. 200-230 lira civarına satılıyor. Çoğu çin tabletlerinden daha kaliteli global bir marka.. Ben yazın 9 yaşındaki yeğenime A101 den 200 liraya almıştım, çok memnun kaldı..

Hocam çocuk için değil yetişkin biri için ve en az 2gb ram, en az 16gb hafıza ve güncel android sürümü olan, wifi bluetooth otg vs bağlantıları olan ve 7 inç'ten büyük olan ucuz bir tablet önerebilir misiniz? Kısaca fiyat performans olsun.

buldunuz mu birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

quote:

buldunuz mu birşey

1gb ram ve 8gb hafızalı tabletler var hocam, düzgün bir şey bulamadım, siz biliyorsanız öneride bulunabilirsiniz

• 2 gb ram'li casper via L8 olabilir. Fiyatı: 500 lira civarı. Hepsbrda yorumlarını da okuyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2 gb ram'li casper via L8 olabilir. Fiyatı: 500 lira civarı. Hepsbrda yorumlarını da okuyun.

ilginize teşekkürler. değerlendireceğim.
  • 200 TL civarı galaxy tab 4 wifi aldım, diğer tab3 lere göre en az 3 kat daha net ekran ve kullanımı çok daha güzel. Letgodan aldım tavsiye ederim.
  • mechultipo M kullanıcısına yanıt
    via s10 dan yazıyorum memnun kalırsınız hocam 2gb ram 7.0 sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 18 Nisan 2018; 19:49:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staree

via s10 dan yazıyorum memnun kalırsınız hocam 2gb ram 7.0 sürüm
    nasıl 7.0 sitesinde 6 yazıyor.
  • General Mobile Etab-5 bu fiyata alabileceğiniz en iyi tabletlerden bir tanesi.
  • türkcell t tablet aldık. 8 inç . çocukların işini görüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.