Şimdi Ara

20 yaşında üniversiteye başlamak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

geç kaldım çünkü

her şey zamanında güzel, geç gelen şeylerin anlamı yok bana göre

her şey vaktinde yaşanmalı

şahsi görüşüm, kime göre neye göre derseniz bunun cevabı yok, hissetirdiğini tam kelimeye dökemiyorum sadece üzgünüm, kötü hissettiriyor

normalin dışına çıkmayı sevmiyorum (olumsuz olarak çıkmayı),

bu işin normali 21-22 yaşlarında bitirmektir (4 yıllık bölümler için)

geç olunca tadı kaçıyor, büyüsü bozuluyor bana göre

bu arada 30-40 yaşında adamlar okuyor diyenler var, onlar ya 2. ünisini filan okuyor hobi niyetine veya tamamen öylesine okuyolar onlarla sizin durumunuz aynı olmuyor

1 kere mezuna kaldığıma köpekler gibi pişmanım 2-3 kalalara Allah yardım etsin

Alıntıları Göster

malsın aw

• Ya 23 ya da yaklaşık 24 yaşımda mühendislikten meuzn olacağım. Hiç pişman değilim. Hatta online döneme denk geldiği için imkan olsa da bir yıl daha okusam diyorum. Bunu deme sebebim üniversitedeki ortamlar, etkinlikler ve muhabbetler. Bunlar sadece üniversitede yok ama üniversitedeki gibisi pek bulunamaz gibi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir de sen 25inde iş görüşmesine gideceksin diyelim, rakibin 13 yaşında değil ki. 2 yaş alt tarafı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 40 yaşında deneyimsiz başvuranlar için geçerlidir dediğin

• mezun+hazırlık yaptım, odtü makine 1 oluyorum bu sene, ocakta da 21 olacağım. umrumda değil açıkçası, şu an düşündüğümde iyi ki mezuna kalmışım, istediğim yerdeyim kafam rahat. kalmasam asıl hep içimde kalırdı, erken yaşta mezun olsam bile kötü hissederdim. yaşa bakmadan nasıl mutlu olacaksak öyle yapmak lazım.

yaşıtlarım mezun olsa da önemli değil, ben kendime bakıyorum.

• ağustos 26 da 25 oluyorum. bu yaz mezun oldum ytü makineden 20 yaşında başladım üniye. taideyim şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.