Şimdi Ara

(20 TL) Battlerite hesabı satılır tüm karakterler açıktır legendart skinler mountlar vs vs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun gelişmekle birlikte karakter paketi satın aldığım için yeni karakterler bedava olarak hesaba her seferinden eklenecektir.Oyuna ek olarak battlerite royale modu gelecek bu oyuncu kitlesini iyice büyütecektir.Ranked pek oynamadığım için ranked kasabilirsiniz o size kalmış oyuna yeni karakterler durmadan eklenmekte şuan sezon 3 te oyun iyice yol kat edecektir

hesapta iyi bir miktar mark(Skinler ve mountlar almanız için gereken) Ve iyi bir miktar gold bulunmaktadır.Görevlerdende gold geliyor ama bende karakter paketi olduğu için gold başka şeylere harcıyabilirsiniz kutu açmak gibi

(20 TL) Battlerite hesabı satılır tüm karakterler açıktır legendart skinler mountlar vs vs

hesap için istediğim tutar 20 lira çok cüzzi bir miktar en para dan işlem yapıyorum zaten her bankadan sıkıntısız para gönderebilirsiniz finansbankın zaten karakter paketi 50 lira zaten hesabını siz yapın mountlar skinler legendaryler vs vs bulunmakta hesabı almak isteyen arkadaşa hesap detaylarını skype vb programlardan detaylıca gösteririm aklınızda soru işareti kalmaz almak isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilir iyi forumlar dilerim

• Dolar kuru saolsun Karakter paketi 185 tl alınabilir
    Ama biraz ölü oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youssouf1995 -- 14 Eylül 2018; 17:4:38 >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    karakter paketi 50 tl hocam bir değişiklik söz konusu değil sizin gördüğünüz paket farklı genel bir paket var legendary kutular birazda elmas veren onlar dahil fiyatı pahalı önemli olan karakter paketi oda hesabımda mevcut ben 20 hesabı komple satıyorum mountlar legandary skinler vs vs
  • bu arada betada bulunan battlerite royale modu keyi elimde mevcut hesabı alan arkadaşa bedava vereceğim beta keyini(20 TL) Battlerite hesabı satılır tüm karakterler açıktır legendart skinler mountlar vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Sparda_ -- 14 Eylül 2018; 20:30:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.