Şimdi Ara

20 Şanslı Sandık Açılışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yavaş yavaş youtube ve twitch işlerine soyunuyorum ve bu konuda elimden gelen her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Yeni etkinlikle bildiğiniz gibi Şanslı Kutular geldi, bende 20 adet satın alarak kutuların açılışını kaydettim. Bazı teknik aksaklıklar oldu ama bunları da bir şekilde aştım. Videoya aşağıdaki linkten izleyebilir ve hatta dilerseniz beni twitch ve youtubedan takip edebilirsiniz. Eleştiriler için de şimdiden teşekkür ederim :)

• Açılışları neden göstermemişsin anlam veremedim.
  • Neden oyunu kesip resim koydun sadece kutuları açarken onu gördüm kapattım direk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek beğenmedim. Video çok amatör olmuş, arkadaşların dediği gibi hextech annie arka plandaki kısımları bende atlayarak geçtim. Birde işte o an!!! Gibi bir yazının amacını anlamadım

Çıkan kostümler fena değil senin yerinde olsam efsane kostümleri öz çevirir, düşük rp kostümleri birleştirirdim.

Dün akşam bende 30 tane açtım. Konuyu görseydim büyük ihtimalle bende video çekerdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam zaten amatör dediğim kısım o oldu, annie kostüm resmini en üst plana alınca geri kapatmayı unutmuşum ve sanki siz açılan her kutuyu görüyorsunuz gibi anlatmaya devam etmişim. İşte o an dediğim kısım resmi kaldırmayı unuttuğum kısımdı :) Böyle bir kutu açılışını şu an tekrar yapamayacağım için mecburen o bölümleri resimlerle anlatmam gerekti. Yani tek bir hata bi ton soruna neden oldu :)
  • soyun soyun hocamda bu şekilde video atılmaz yt ye, tecrübe şart.
  • Tecrübe için birşeyler yapmak gerek hocam, mesela bu durumda 20 kutuya para harcamış olsanız bile paylaşılmaması gerekildiğini öğrendim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.