Şimdi Ara

20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI ŞANLIURFA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
148.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan için söylüyorum urfadakilerin şırnağa gitmesi gitmesi söz konusu. kısa dönemleri yollamazlar diye düşünüyorduk ama yollayacaklar galiba :(
  • Biz ordaykende vardı zaten böyle bir durum tugay alarm halindeydi bütün tatbikatlar yapılmış tugay komutanının tek bir gidiyoruz emri bekleniyordu benim 317 kd arkadaşarımında isimleri alınmıştı yani kısa dönemlerde gideceklerdi şuanda eğer bir gidiş olacaksa kısa dönemlerdende kesin gidecekler olacaktır çünkü onlar zaten bizden kat be kat fazla kişi gelmişlerdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

Biz ordaykende vardı zaten böyle bir durum tugay alarm halindeydi bütün tatbikatlar yapılmış tugay komutanının tek bir gidiyoruz emri bekleniyordu benim 317 kd arkadaşarımında isimleri alınmıştı yani kısa dönemlerde gideceklerdi şuanda eğer bir gidiş olacaksa kısa dönemlerdende kesin gidecekler olacaktır çünkü onlar zaten bizden kat be kat fazla kişi gelmişlerdi

evet aynı durum şimdi de var acaba sadece hazırlık olabilir mi. böyle bir durum söz konusu olursa diye. geçen dönem de hazırlanıp göndermediklerine göre öyledir galiba .
  • iyi dilekleriniz için teşekkürler marshmallow. sevgilim henüz dün akşam gelebildi.çünkü biz ankaraya gelecek diye beklerken, urfadan diyarbakırdaki askeri hastaneye sevk ettiler.bir hafatada orda kaldı.dün akşamda ankaraya geldi. görünce biraz da olsa içim rahatladı ve tarif edilemez bi mutluluk içindeyim.Allah tüm bekleyenleri kavuştursun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: regenundmeer

iyi dilekleriniz için teşekkürler marshmallow. sevgilim henüz dün akşam gelebildi.çünkü biz ankaraya gelecek diye beklerken, urfadan diyarbakırdaki askeri hastaneye sevk ettiler.bir haftada orda kaldı.dün akşamda ankaraya geldi. görünce biraz da olsa içim rahatladı ve tarif edilemez bi mutluluk içindeyim.Allah tüm bekleyenleri kavuştursun....

Biraz mı rahatladı için güzelim :p Öncelikle herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim.. Sevgilimin de bahsettiği gibi urfadaki hastaneden çıkıp tugaya döndüm ordan hava değişimine gelmeyi beklerken bendeki raporun kabul edilmeyeceğini söylediler.. Diyarbakır 600 yataklı as. has. 1 hafta kaldıktan sonra 14 şubatta taburcu oldum ve sevgilimin yanına geldim, güzel hem de çok güzel bi 14 şubat oldu :)) artık her şey daha güzel (45gün boyunca)..

Biraz tugaydan bahsedeyim.. tugay belirtildiği gibi tam şehrin ortasında.. Yemekler acemilik döneminde felaketti.. Ben kurada askeri gazinoyu çektim yemeklerimiz daha rahat,en azından istediğin kadar yiyebiliosn yemeklerden.. Acemilik çok rahat geçti herkes için.. ama şu anda askerdeki tabiriyle "yardırıyorlar" çünkü KKK denetlemesi geldi ve bu da bizlere patladı.. Her sabah spor bunu takiben gün içinde 3000m koşu ve pentatlonda ter döküyorlar.. Kalan vakitte de görev yapıp akşamlarıda nöbet tutuyorlar.. Yani zor bi zaman şu anda askerlik yapanlar için.. Ama içiniz rahat olsun görünmez kazalar hariç hiç bir tehlikenin olmadığı bir yer 20. zırhlı tugay.. Sayılı zaman geçecektir elbet, doğan her güneş batacak ve yeni bir gün başlayacak, başlayan her gün sevdiklerinizi size daha da yaklaştırıo.. Umarım Allah herkese hasretle beklediği kişiye sağ salim kavuşmayı nasip eder..

• quote:

Orjinalden alıntı: Spectre

quote:

iyi dilekleriniz için teşekkürler marshmallow. sevgilim henüz dün akşam gelebildi.çünkü biz ankaraya gelecek diye beklerken, urfadan diyarbakırdaki askeri hastaneye sevk ettiler.bir haftada orda kaldı.dün akşamda ankaraya geldi. görünce biraz da olsa içim rahatladı ve tarif edilemez bi mutluluk içindeyim.Allah tüm bekleyenleri kavuştursun....

Biraz mı rahatladı için güzelim :p Öncelikle herkese iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim.. Sevgilimin de bahsettiği gibi urfadaki hastaneden çıkıp tugaya döndüm ordan hava değişimine gelmeyi beklerken bendeki raporun kabul edilmeyeceğini söylediler.. Diyarbakır 600 yataklı as. has. 1 hafta kaldıktan sonra 14 şubatta taburcu oldum ve sevgilimin yanına geldim, güzel hem de çok güzel bi 14 şubat oldu :)) artık her şey daha güzel (45gün boyunca)..

Biraz tugaydan bahsedeyim.. tugay belirtildiği gibi tam şehrin ortasında.. Yemekler acemilik döneminde felaketti.. Ben kurada askeri gazinoyu çektim yemeklerimiz daha rahat,en azından istediğin kadar yiyebiliosn yemeklerden.. Acemilik çok rahat geçti herkes için.. ama şu anda askerdeki tabiriyle "yardırıyorlar" çünkü KKK denetlemesi geldi ve bu da bizlere patladı.. Her sabah spor bunu takiben gün içinde 3000m koşu ve pentatlonda ter döküyorlar.. Kalan vakitte de görev yapıp akşamlarıda nöbet tutuyorlar.. Yani zor bi zaman şu anda askerlik yapanlar için.. Ama içiniz rahat olsun görünmez kazalar hariç hiç bir tehlikenin olmadığı bir yer 20. zırhlı tugay.. Sayılı zaman geçecektir elbet, doğan her güneş batacak ve yeni bir gün başlayacak, başlayan her gün sevdiklerinizi size daha da yaklaştırıo.. Umarım Allah herkese hasretle beklediği kişiye sağ salim kavuşmayı nasip eder..

Ordan gelen biri olarak seni en iyi ben anlarım sanırım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir ve tugaya geri dönüp Allahın izniyle bitirip gelirsiniz ama gazino ya çıktığın için kendini çok şanslı görmelisin hiç bişey olmasa bile yemek derdin olmayacak orada ama tabi öncelikle iyileşmen koşuluyla

• quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Orjinalden alıntı: Spectre

quote:

Ordan gelen biri olarak seni en iyi ben anlarım sanırım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir ve tugaya geri dönüp Allahın izniyle bitirip gelirsiniz ama gazino ya çıktığın için kendini çok şanslı görmelisin hiç bişey olmasa bile yemek derdin olmayacak orada ama tabi öncelikle iyileşmen koşuluyla

saol teşekkür ederim : ) ne kadar şanslı olduğumun farkındayım, 450 kişi içinden 5 kişi As.Gzn çekti ve bi tanesi benim.. elime gelen diğer kağıdı seçseymişim belki huduta belki de mekanizelere gidecektim.. ama hepimizin hakkında hayırlısı ne is o oluyor.. yemeklerle gzn'da bulunduğum süre içinde çok fazla aram olmadı gerek rahatsızlığım gerekse işlerin zaman zaman yoğunluğundan yemek yiemiodm ama karavandan bile yiecek olsam dier taburlardan çok şanslıyım.. yemekleri kendimiz istediğimiz kadar alabilme lüksüne sahibiz ve askerde bunun ne kadar önemli bşi olduğunu sen gayet ii bilirsin

• evet benim nişanlım o şanssızların içinde mekanizeyi çekti. baya zor olduğunu söylüyor. yemekler gerçekten çok kötüymüş yiyemiyor.ama az kaldı onunla kendimizi avutup dönmesini bekliyoruz.inşallah hayırlısıyla bitirip döner.
  • quote:

Orjinalden alıntı: smileeee

evet benim nişanlım o şanssızların içinde mekanizeyi çekti. baya zor olduğunu söylüyor. yemekler gerçekten çok kötüymüş yiyemiyor.ama az kaldı onunla kendimizi avutup dönmesini bekliyoruz.inşallah hayırlısıyla bitirip döner.

mekanizelerde durum zor biraz.. komutanlardan birisi askerlerine içlik giymeniz yasak içlik giyilmeyecek diodu yoldan geçerken kulak misafiri olmuştuk.. urfa sıcak ama ne kdr sıcak olursa olsun kış mevsiminde içlik giymeden olmuo ya o kamuflajın altına.. ama az kaldı kimse merak etmesin herkesin beklediği sevdiği kişi sağ salim gelicek.. belki geldiğinde biraz zayıflamış olacak ama geldikten 1 hfta soora kesinlikle eski kilosuna dönecektir hatta üstüne bile çıkacaktır (tecrübeyle sabittir) dışardan birisi görse kıtlıktan çıkmış bu der kesin ..

• Galiba urfadan bi tek ben kilo alarak dönmüştüm bizim tertipler içinde kantinci olduğum için yemekten ve oturmaktan başka peş bişey yapmıyordum çünkü hatta terhise 1 hafta kala tugay komutan yardımcısı fuat albay toplamıştı bütün 317 kd leri hizmetlerimiz için teşekkür etmek için o zaman acemilikteki arkadaşlarım görünce beni ne olmuş sana böyle ne kadar çok kilo almışsın diye şaşırmışlardı
  • 20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI na gidiyorum bende. istanbuldan. orda görüşürüz tertipler :D
  • Slm, Bende İstanbul 'dan 20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI na gidiyorum...

Gidecek olanlar nasıl gidiyor?
  • OO Nisan tertipleride düşmüş hemen :)

Bende İstanbul'dan 20'NCİ ZH. TUG. K.LIĞI ŞANLIURFA ya gidiyorum beyler hepimize cümletten HAYIRLI TEZKERELER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziiiiz -- 10 Nisan 2008; 14:56:19 >
  • Yok mu arttıran? :)
  • merhaba beyler..
    ben kocaeliden şanlıurfa yolcusuyum
    yarın uçakla diyarbakır,ordan urfaya..
    kısa dönemler çoğunluktaymış orda sanırım doğrumu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: bllphlvn

merhaba beyler..
    ben kocaeliden şanlıurfa yolcusuyum
    yarın uçakla diyarbakır,ordan urfaya..
    kısa dönemler çoğunluktaymış orda sanırım doğrumu??

Kendimi görür gibi oldum aynen bende izmitten önce istanbul sonra direk urfa,arkadaşlar herhangi bir sorunuzda yardımcı olurum
  • ben varım daa
  • kaldı 21. hayırlısıyla bir gelseler. sanki 5 ay değil de 5 yıl gibi geldi.
  • asdasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FalconRock -- 8 Haziran 2009; 12:20:15 >
  • selam ben de gidiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.