Şimdi Ara

20 lik gömülü kancalı diş hikayem SS Li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
2.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 lik dişlerden 1 tanesi yamuk çıkmış vaziyette diş filminde de görüldüğü gibi. Direk konuya dalayım sonra uzun diye okunmuyor .

Şimdi bu diş benim çene dar olduğundan tam sinirlerin orada durmakta ve köküde çıkmasını zorlaştıracak şekilde kanca şeklini almış vaziyette doktor bu cerrahiye girer dedi ameliyat gibi bişiy kesip öyle alıcaz dedi ancak tam sinir üstü olduğundan dolayı alt dudağın ömür boyu kalıcı uyuşuk kalabilir dedi bende bunun üzerine olsun çekelim dedim ve bu hafta değil diğer hafta cumartesiye randevu aldım .

Bu doktorun hanımıda diş hekimi ve ikisi birlikte çıkaracaklar dişi ücret olarakda 250 tl istedi .

Dişi çektirdiğimde dudağım uyuşuk kalırsa burada sizinle paylaşırım . Korkmamamın sebebi ben hayatı çözmüş adamım artık biri öldüğünde bile çok soğuk kanlı davranabiliyorum orası bana kalsın .

20 lik gömülü kancalı diş hikayem SS Li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5mhmtr7 -- 16 Eylül 2013; 19:29:08 >

• Acımıyor mu yav?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkmamın sebebi ben hayatı çözmüş adamım artık biri öldüğünde biri çok soğuk kanlı davranabiliyorum orası bana kalsın .
    bunu anlamadım ama hll qnq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çektirdim sorunuz varsa alabilirim.
    Diş çekiminde hiç acı yok sadece kemik kırma sesi ve baskı hissi var.(kemik sesi çok gıcık kıtırt kıtırt diye kırıyor.)
    Ayrıca çekimden sonraki 1 hafta rahat yemek yenmiyor en kötü tarafı bu.Hafif kilo bile verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

Korkmamın sebebi ben hayatı çözmüş adamım artık biri öldüğünde biri çok soğuk kanlı davranabiliyorum orası bana kalsın .
    bunu anlamadım ama hll qnq

Bende anlamadım koy rahman gitsin kenks .
  • İyi düşün bunu, eğer uyuşturdukları iğne gibi hissedersen salyadan duramazsın bırak salyayı yemekten içecekten zevk alamazsın bence bunları düşün.
  • aynisi bende vardi ve cektirdim

bildigin agzinda disi kesecekler sonra damagini yarip sezeryan gibi disi alacaklar guclu bi herif olmasa baya uzuyor simdiden gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de çektirdim zamanında.Geçmiş olsun.
  • Benimde röntgen çekildi ve tamamen aynı şekilde 4 üde böyle geliyor şu an sorun yok ama korkuyorum doktorun acilen çektirmelisin onları demesinin üzerinden 7 ay geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayZagor -- 16 Eylül 2013; 19:59:22 >
  • bende yakın zamanda 20lik dişi çektirdim, uyuşturuyor sonra çekiyor çekerken hiçbirşey hissetmiyorsunuz sonra oraya dikiş yapması gerek benimkide aynı durumdaydı dikişide hiç hissetmiyorsunuz ama diş hekiminizin size verdiği ilaçları için yoksa dayanılmaz bir ağrı yapar, yaklaşık 1 haftada ağrı tamamen geçti 2. haftada dikişleri aldırdım, 2 ay önce diğer 20liği çektirdim onla dikişleri kendim çıkarttım 2 çenemdede çıkmış yamuk. korkulacak birşey yok sadece dikişler bazen sinir bozabiliyor ama 1 haftadan sonra alışıyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.