Şimdi Ara

20'lik dişler mutlaka çekilmelimidir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
12.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 gün önce 20lik diş ameliyatı olarak kurtulduğumu yazmak için donanım haberde üyelik aldım. Çünkü bende ameliyat olmadan önce bu ağrıları çektim ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendiğimde çok korktum, olmak istemedim bir çok ağrılar çektim. Aynı doktora kanal tedavisi olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine doktordan randevu aldım. Benim şansım doktorum çok soğuk kanlıydı. İlk gittiğimde bana antibiyotik gargara ve istediğim bir ağrı kesici almamı önerdi. Antibiyotik bittiğinde gelmemi ameliyat olacağımı söyledi. Ama ben biraz aceleci olduğum ve korktuğum için bu arda bir kez daha kontrole gittim. Kontrole gittiğimde doktorum baktı ve hadi seni ameliyat yapalım dedi ve 2 dakikada karar verip yarım saat içinde dişimi çektirdim. Ameliyattan önce dişime ve çevresine bir jel sürdü daha sonra 2 kere dişime iğne vurdu. Biraz acıdı fakat çok büyük bir acı değildi. Daha sonra biraz bekledik ve sağ kısmımı hiç hissetmedim ve ameliyata başladı. Ben sesler duydum fakat acı hiç hissetmedim. Çok memnun kaldım. Buradan çektirmeye korkan arkadaşlara tavsiye ediyorum ki kesinlikle çektirin ve kurtulun.Şimdiden geçmiş olsun.

• Pardon arkadaşlar bu yirmilik diş ne oluyor bilmiyorum yazar mısınız

Azı dişi çenenin en arkasında ki son büyük dişler değil mi?

Yoksa azı dişinden mi bahsediyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.