Şimdi Ara

20 iş günü ne zaman başlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonun ekrani elimden dusup kirildi. Teknosa servise verdim onlarda markanin kendi servisine
    birkac gun sonra fiyat berilediler. 20 iş günü fiyatı karşılayınca mı başlayacak yoksa ilk verdiğim gun mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Azami tamir süresi, garanti süresi içerisinde, mala ilişkin arızanın yetkili servis istasyonuna veya satıcıya bildirimi tarihinde, garanti süresi dışında ise malın yetkili servis istasyonuna teslim tarihinden itibaren başlar.
    Tüketici arıza bildirimini; telefon, faks, e-posta, iadeli taahhütlü mektup ve benzeri bir yolla yapabilir. Uyuşmazlık halinde bildirime ilişkin ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir.
    Cumartesi günü iş gününden sayılır çünkü haftalık 45 saat çalışma süresi var, iş yeri ister bunu hafta içinde isterse cumartesi gününe sarkıtarak tamamlayabilir. Bir kısım yer kabul etmiyor başıma geldi.

Detaylı bilgiyi 175'i arayarak veya aşağıdaki linki tıklayarak öğrenebilirsiniz.

https://tuketici.gtb.gov.tr/tuketici-sikayetleri/sikca-sorulan-sorular

• İyi günler konuyu hortlattim ama verdiğimiz gün sayılıyor mu teşekkürler...

• Cihazı hepsiburadadan aldım. Azami tamir süresi, cihaz hepsiburadaya kargo ile ulaştığı anda mi başlar? Cunku onlar da baska bir yere gonderdiler. Ve bana kargo ile geri gönderildiği anda mi biter?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.