Şimdi Ara

10/06/2019 Gameesktra Faturalı Sıfır HyperX Cloud Revolver S ----> Satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 10/06/2019 Gameesktra Faturalı Sıfır HyperX Cloud Revolver S ----> Satıldı
    Ürünlerin satılmasının sebebi kablosuz modellerden birine geçiş yapacak olmamızdır ve kulaklık HyperX in şimdiye kadar ki en başarılı kulaklığı olarak tanıtılmaktadır. Kulaklıklar daha 1 ay bile kullanılmadı ve alındığı günkü gibiler. Kulaklıklar 10.06.2019 tarihinde alınmıştır. Faturaları ve garantileri vardır. Garanti alındığı tarihten itibaren 24 aydır ve GameEkstra faturalıdır. iki kulaklığında garantisi aynı olduğu için ve aynı gün alındıkları için tek bir fatura fotoğrafı koyacağım. Tane fiyatı 700 TL dir. Ayrı veya birlikte alınabilir. İki kulaklıkta da kutu içeriği eksiksizdir ve kutuların üzerinde çizik dahi yoktur. Kulaklıklar kendi kutuları içerisinde güvenli bir şekilde yollanacaktır.

ÖNEMLİ NOT
    Ürünün sol kulak padindeki yırtıktan dolayı garantiye yollandı ve 0 ı ile değiştirildi aşağıdaki fotoğraflar tamamen temsili dir satın alan kişiye kutusundan çıkmamış 20 Ay garantisi olan hali gönderilecektir. Yani alan kişi kulaklığın ilk kullanıcısı olacak.

Takas/Pazarlık teklifleri için PM atabilirsiniz.

1. Kulaklığın Fotoğrafları ; SATILDI

2. Kulaklığın Fotoğrafları ; SATILDI
    Fiyat : 700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Aynı kulaklığı 750 liradan koydum, fiyatı 400 lira değil diye laf yaptılar dikkat et kardeşim burası değişik mahlukatlar kaynıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 400 liraya 15-20 gün kullanılmış 23 ay garantili 1000 tl lik kulaklık bulurlarsa ben de alabilirim problem yok :D
  • ilan sahibi ve altına yorum yapan arkadaşları sıcak çarpmış sanırım

https://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-revolver-s-kulakustu-kulaklik-hx-hscrs-gm-ee-pm-HB000003Z1M3

rica ediyorum bi tıklayın

https://forum.donanimhaber.com/logitech-g933-aciliyeti-yok-meraklisina--139183368

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaHele -- 20 Temmuz 2019; 1:15:33 >

• Ordaki satılandan bir farkı yok tam tersi imalat hatası vs. olma şansı yok denendi test edildi her şeyi çalışıyor garantisi de var ordakinden tek eksiği 1 aylık garanti eksiği ayrıca benim fiyatım bu, çok bir şey değiştirmez oradaki fiyat zaten 3 gün sonra 1000 liraya çıkar merak etme sen bir kaç gün sürecek bir indirim ürünün fiyatının o olduğunu göstermez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealAct

Ordaki satılandan bir farkı yok tam tersi imalat hatası vs. olma şansı yok denendi test edildi her şeyi çalışıyor garantisi de var ordakinden tek eksiği 1 aylık garanti eksiği ayrıca benim fiyatım bu, çok bir şey değiştirmez oradaki fiyat zaten 3 gün sonra 1000 liraya çıkar merak etme sen bir kaç gün sürecek bir indirim ürünün fiyatının o olduğunu göstermez :D
    beni yanlış anlama ama 1000tl'de olsa yinede istediğin çok gibi.sadece türkiye garantisi olduğu için mi bu kadar istiyorsun ?

şimdi diğer arkadaşın sattığı kulaklığı kaça ilana koymalı peki ?

yada takasa girsen ne kadar verirsin üzerine öyle düşün ?

o kulaklıkta aynı senin ki gibi bir durumu var sadece amazon sitesinden alınmış.sonuç olarak 21 ay garantisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaHele -- 20 Temmuz 2019; 1:32:7 >

• öncelikle benim sattığım kulaklık o kulaklıktan çok daha kaliteli bir kulaklık o kulaklığı zaten almam ben dolayısıyla üzerine para vermem g633 den farkı olmayan bir kulaklık şöyle düşünebilirsin sadece kablosuz olduğu için 600 - 700 liralık bir kulaklığa 1000-1100 lira vermek var kablolu olan ve wireless fiyat farkı olmadan 1000 liraya paranın tamamını ses kalitesi olarak veren bir kulaklık kullanmak var öncelikler tabiki kişiden kişiye değişir ama ben böyle bir tercih yapmam 1000 liralık wireless mı kablolu mu dersen kablolu alırım ha ama dersen ki 1*** liraya çok kaliteli kulaklık var kablosuz hem de *** kablolu kulaklığıyla aynı veya daha iyi kalitede ses veriyo o zaman olur derim :D Tabiki bunların üzerine bir de Türkiye garantisi var uğraşsız baş ağrısız basit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealAct -- 20 Temmuz 2019; 1:43:46 >
  • pm atıldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.