Şimdi Ara

2 yıllık sevgilimden ayrıldım bana yardım edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Comfortfamily

İyiki ayrılmışsın, çok iyi yapmışsın sakın pişman olma.

Senden ayrılma pahasına erkek arkadaşlarından vazgeçmiyorsa o kızda bi sıkıntı vardır zaten.

Sevgilisi olan kızın erkek kankası fln olmamalı.

Arkadaş grubunda kızlı erkekli takılabilir insanlar, ama sevgilisi olan bir kız başka erkeklerle yalnız bir şeyler yapamaz ya da mesajlaşamaz bence. bunu bir bayan olarak söylüyorum.

Ben bu konularda biraz katıyım ailem geregi böle yetiştirildim benim kzı arkadaşım yok onunda erkek arkadaşı olmasını istemiyorum belki yanlış bir düşünce ama geçmişte 1 sene öncesine kadar erkek kankalarından çok çektim o yüzden normal erkek arkadaşına bile tahammülüm yok oda bana kafesteyim diyor erkek arkadaşı olmayınca böyle böyle cok kavgalar ettik ve sonunda ayrılmak zorunda kaldım :(

• Arkadaşım git barış diğer arkadaşlara da bir öneri vericem şı sıkma konusunda, bir olay olduğunda karşı karşıya geçip kavga etmeden mantıklı bir şekilde konuşun bu işe yaramıyorsa ikiniz de kendi arkadaşlarınızdan 2 kişi belirleyin bir de ortak ikinizin de tanıdığı 1 kişi kendiniz çözüm bulamıyorsanız bu kişilere danışın mutlaka bir tarafın aklı yatacak haksız olduğunu kabul edecektir. Biz sevgilimle böyle yapıyoruz bir sorun yaşamadık daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

bilader nasıl bi zihniyetiniz var allah aşkına? benim nasıl kız arkadaşlarım varsa sevgilimin de erkek arkadaşları olabilir. gayet doğal bir şey. erkek arkadaşları siz onun hayatına girmeden önce de vardı, zorla çıkarttırmaya da hakkınız yok. biraz mantıklı olun.

Benim bütün kız arkadaşlarımı sildim silebilirim çünkü o sevgilim üst kademe bu konular anlayışa göre birazda ve yetiştirilmeye..
  • En iyisini yapmışsın bekarlik sultanlık gez hayatını yasa benden demesi sonra çok pişman olursun genç yaşta

• 2RooLdegilim 2 kullanıcısına yanıt
    Benim de sevgilim var ve hiç erkek kankam fln yok kendimi kafeste hissetmiyorum.
    Sonuçta 8-10 arkadaşımla kızlı erkekli buluşup bir şeyler yapabiliyoruz bu yeterli bence. İllaki birisiyle fazladan samimi olmama gerek yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fisherzalim

En iyisini yapmışsın bekarlik sultanlık gez hayatını yasa benden demesi sonra çok pişman olursun genç yaşta

bunu diyen arkadaşlar da çok ama nasıl unutucam nasıl geçicek vakit en önemliside onu birisiyle görürsem yıkılırım ben :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comfortfamily

Benim de sevgilim var ve hiç erkek kankam fln yok kendimi kafeste hissetmiyorum.
    Sonuçta 8-10 arkadaşımla kızlı erkekli buluşup bir şeyler yapabiliyoruz bu yeterli bence. İllaki birisiyle fazladan samimi olmama gerek yok yani.

Bana insanlara mesafe koymaktan sıkılıyorum diyor ben biz birbirimize yeteriz diyorum hep o düşüncedeydim de ama o hep fazlasını istedi etrafında erkek arkadaşları olsun istedi hep inşallah senin kafada birini bulabilirim :(
  • saygı duyman gerekirdi onun bedeni onun kararı senle çıkarken başkalarıyla birlikte olabilir sevgilisin diye kısıtlamaya hakkın yok izmirli olsan beni anlardın.
  • 2RooLdegilim 2 kullanıcısına yanıt
    Dert etme mutlaka bulursun. Sen önce şu kız arkadaşını unutma evresine geç artık. Onu tamamen sildiğinde yeni biri arayışına başlarsın. :)
  • Eminim çok üzülmüştür o
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2RooLdegilim

quote:

En iyisini yapmışsın bekarlik sultanlık gez hayatını yasa benden demesi sonra çok pişman olursun genç yaşta

bunu diyen arkadaşlar da çok ama nasıl unutucam nasıl geçicek vakit en önemliside onu birisiyle görürsem yıkılırım ben :(

Kac yaşındasınız?

• Bence en mantiklisi sen de kiz arkadas yapip onlarla takilmandi seni anlamasinin tek yolu buydu ve benzerini arkadasima tavsiye ettim ve bitmek uzeri olan iliskileri duzene girdi kiz akillandi, onlar bir yapiyorsa siz on yapin lafla sözle asla ikna olmazlar

• ASLA UNUTAMAYACAKSIN..

• quote:

quote:

quote:

Kac yaşındasınız?

19
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

saygı duyman gerekirdi onun bedeni onun kararı senle çıkarken başkalarıyla birlikte olabilir sevgilisin diye kısıtlamaya hakkın yok izmirli olsan beni anlardın.

Onunda benim kız arkadaşlarıma tahammülü yok ben sildim o da sildi ama sürekli tartışıyoruz kafesteyim diyor..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kac yaşındasınız?

19

Bu yaslarda normal bizde aşık olduk ama şimdi düşününce gülüyorum ben sana tavsiye mi verdim kendine yeni sayfa ac yoksa kafanı duvarlara çok vurursun kardeşim hadi Eyv...

• hocam iyi yapmışsın. 2 kızla ilişkim kanka ayağıyla başlamıştı. niye yazdım bunu kesin birileri çıkar ne maçosunuz vıdı vıdı eder. evet kanka ayağı göt ayağı veya karıdan kanka olmaz. hangisini kabul edersen.
  • Bugun son kez konusucaz heralde karar verıcez erkek arkadas konusundan vazgeçmezse bitecek hadi hayırlısı..
  • iki yillik bi iliskim var ve sevgilim istemedigi icin hic bi erkekle konusmuyorum cunku onunla cok mutluyum hicte daraliyomusum gibi olmuo hic tartismiyoruz bile kizda bi sorun varmis unutmaya calismalisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tubuss

iki yillik bi iliskim var ve sevgilim istemedigi icin hic bi erkekle konusmuyorum cunku onunla cok mutluyum hicte daraliyomusum gibi olmuo hic tartismiyoruz bile kizda bi sorun varmis unutmaya calismalisin

Doğru olan da bu bence. Gel de anlat işte bunu millete. Başka kızları onemseyemiyorum kız arkadaşım varken

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.