Şimdi Ara

2 tane kutu attıracağım ama 6 rp eksik - yardım -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kendime 2 tane kutu attıracağım ama 6 rp eksik. Acaba elinde 20 rp lik kod bulunan birisi özelden bana gönderebilir mi? Gönderebilirse sevinirim. Kutudan çıkanların ss'ini atacağım .

Edit :

Ters Adam'ın verdiği kodu küçük yazdığım için kabul etmiyormuş şuan kodu aldım. Kutu attıracağım çünkü yanımda ki arkadaşımın hesabından attıracağım. Şuan dereceli atıyor bittiği gibi kutuları alıp ss'leri koyacağım. Tekrar teşekkürler Ters Adam

Edit 2 : SS'ler geldi taze taze

1. Kutu

2. Kutu

Tekrar Ters Adam'a gösterdiği ilgi için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c N w r -- 22 Mayıs 2015; 13:28:59 >

• Varsa Banada Gönderin xD
  • Kutu attırmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben atiyorum genclik baskasi atmasin.
    Bide cok attirma.

Edit:Yolladım ss bekleniyor.

Edit2: Kod başarılı
    Edit 3: Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 22 Mayıs 2015; 13:22:31 >
  • Bak şimdi beni çok iyi dinle ve kutuları kap
    Bilgisayarı beklemeye alıyosun sonra sandalyeyi çekip kalkıyorsun üzerindeki eşofmanı çıkarıp bi pantolon giyiyorsun ve yanına bir miktar para alıp evden çıkıyorsun en yakın markete gidip bi tane Coca Cola alıyorsun ve hızlı adımlarla eve gelip hemen ekranı açıyorsun sonra rp yi yükleyip bingooo kutuları açıyorsun

• Eğer arkadaşlardan kod bulamazsam son çare o olacak gibi . Ters Adam bir kod gönderdi fakat koda yanlış diyor şuanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltfgonen

Bak şimdi beni çok iyi dinle ve kutuları kap
    Bilgisayarı beklemeye alıyosun sonra sandalyeyi çekip kalkıyorsun üzerindeki eşofmanı çıkarıp bi pantolon giyiyorsun ve yanına bir miktar para alıp evden çıkıyorsun en yakın markete gidip bi tane Coca Cola alıyorsun ve hızlı adımlarla eve gelip hemen ekranı açıyorsun sonra rp yi yükleyip bingooo kutuları açıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.