Şimdi Ara

2 soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu menegar[billboar] a istediği itemleri nasıl veriyoruz bende p. tesi günü istediği itemden 5 tane var p.tesi deniyorum kabul etmiyo birde bifroas(adını tam bilmiyorum) olayını anlamadım oraya nası ve nerden giriliyo,herkes girebiliyomu fragment nasıl düşürülüyo bunların cvplarını verirseniz sevinirim

• quote:

Orjinalden alıntı: delmanca

arkadaşlar bu menegar[billboar] a istediği itemleri nasıl veriyoruz bende p. tesi günü istediği itemden 5 tane var p.tesi deniyorum kabul etmiyo birde bifroas(adını tam bilmiyorum) olayını anlamadım oraya nası ve nerden giriliyo,herkes girebiliyomu fragment nasıl düşürülüyo bunların cvplarını verirseniz sevinirim

bifrost sorusunu bildiğim kadarıyla cevaplıycam cz'de kazanan clan veya taraf gidio orda bosslar var ultima , ego vs. işte onun içinden bişi mi ne çıkomuş moradon'da bi yerden çıkan şeyi kırdıyomuşun
  • saol legend bide billboar ı cvplayan olsaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: delmanca

arkadaşlar bu menegar[billboar] a istediği itemleri nasıl veriyoruz bende p. tesi günü istediği itemden 5 tane var p.tesi deniyorum kabul etmiyo birde bifroas(adını tam bilmiyorum) olayını anlamadım oraya nası ve nerden giriliyo,herkes girebiliyomu fragment nasıl düşürülüyo bunların cvplarını verirseniz sevinirim

Bifrost hakkında bir sürü konu açıldı arama butonunu kullanarak yardım alabilirsin konu hakkında..
  • bilboar çalışmıo şu an.fixlemeleri gerek....
  • hiç bi bilgim yok , ama bifrost elmas gibi bişiler cıkıyo kırdırıyon değerli uniqeler itemler cıkıyo , shard falanda düşüyo canavarlardan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.