Şimdi Ara

2 Nesquik Batman v Superman paketiyle sinema biletiniz Nesquik'ten hediye! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
20
Favori
7.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan en ucuz Nerede kampayali kod takip eden varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski kampanyadaki star wars görselli ürünlerdeki şifreler geçerlimidir?
  • Yaa beyler bu kodlar sadece İstanbul,Ankara ve İzmirdeki cinemaximumlarda mı geçerli ? bu 3 il'in dışında atıyorum Bursa,Antalya,Eskişehir,Trabzon veya diğer şehirlerde bulunan cinemaximumlarda giren varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swezentje

Yaa beyler bu kodlar sadece İstanbul,Ankara ve İzmirdeki cinemaximumlarda mı geçerli ? bu 3 il'in dışında atıyorum Bursa,Antalya,Eskişehir,Trabzon veya diğer şehirlerde bulunan cinemaximumlarda giren varmı ?

kodlari girdigin linkte gecerli sinemalar yaziyor

• Ohoo çok saçma bir kampanya o zaman, ne anladık bu işten, yani Türkiye bu 3 şehirden mi ibaret !! Yazıklar olsun cinemaximum Yani böyle sükse yaratan bir kampanya yap sonra git 3 şehir ile kısıtla olacak iş değil Ayıp gerçekten ayıp..Birde marifetmiş gibi reklam yapıyorlar..Bizler öğrenci olarak şu yapılan saçmalığı üniversite kampüsü içinde elden geldiğince eşe dosta yayalım,madem öyle işte böyle..Piyasada sinema salonu mu yok,bir çok avmde farklı şirketlere ait sinema salonları var.

• Sadece 3 şehir kısıtlaması yok arkadaşlar geçerli sinemalar belirtilmiş buradahttp://www.nestle-free-movie-ticket.com/bvs/cinemas zaten önceki sayfalardada birçok kez söylendi
  • 250 grlık nesquick paketlerini toplattışar mı yahu hiç bir mağazada kalmamış
  • slaghoopal S kullanıcısına yanıt
    Bence bitirmişlerdir. Metro markete gittiğimde sadece 1 adet kalmıştı. Açılmamış kolilere baktirdim, diğer 310 ve 340 gramlık paketlerdendi. 250 gr paketler az gelmişti zaten dediler. Ama yine de 310 ve 340 gramlık paketler Metro markette 5,50 lira idi. Migrosa gore daha uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

Sadece 3 şehir kısıtlaması yok arkadaşlar geçerli sinemalar belirtilmiş buradahttp://www.nestle-free-movie-ticket.com/bvs/cinemas zaten önceki sayfalardada birçok kez söylendi

Hımm öyleyse iyi biraz içimiz rahatladı doğrusu, öteki türlü çok saçma olurdu yani sadece 3 şehirdeyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swezentje -- 1 Nisan 2016; 17:50:19 >

• mkaydi M kullanıcısına yanıt
    bir metro kalmıştı zaten bakmadığım birde orayı turlayalım o vakit :)
    burda da 500 grlık pakette indirim yapmışlar 7,50 a geliyor. en kötü onu alıcaz artık.
  • Bu kodlar ile başka filme giren oldumu arkadaşlar? Çok olumsuz yorum alınca bu hafta çıkacak olan orman kitabına gitmek istiyoruz ailecek.

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Bu kodlar her filmde geçer. Emin olabilirsin. Kampanya şartlarına bakarsan görürsün zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

Bu kodlar her filmde geçer. Emin olabilirsin. Kampanya şartlarına bakarsan görürsün zaten.

Teşekkür ederim.Bu film için niyetlendim ama başka filmde kullanırım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site iki gündür çalışmıyor. Herkes aynı uyarıyı alıyor mu?

"Teknik nedenlerden dolayı sitemiz kısa bir süre hizmet veremiyor. Lütfen yarın tekrar deneyiniz."

• Bende denedim dün sorun var nedense.

• En son hangi marketten almayı öneriyorsunuz?

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    İlginç olan yarın deneyin demesi. En kısa sürede çözülecektir falan yaz bari. Yarın diyerek beklentiyi azaltıyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

İlginç olan yarın deneyin demesi. En kısa sürede çözülecektir falan yaz bari. Yarın diyerek beklentiyi azaltıyor :)

Dün yarın yazıyordu bugünde yarın yazıyor,bu yarınlar bitmeyecek herhalde.Diğer ülkelerin ki sorunsuz calışıyor bi kazık atmasalar bari sonlandırıp.
  • Starwars kampanyasından almış olduğum pnr kodları ile başka bir 3D Mısır Tanrıları filminde sorunsuz kullanmıştım. Ekstra gözlük parası ödemedim. (Markantalya Cinemaximum)
    Ayrıca şu anda Migros kampanyası mevcut ancak bugün 13 Nisan son gün. 10 TL üzeri mısır gevreği için 5 TL money 2 gün içerisinde money club karta yükleniyor. Ben dün alışveriş yaptım, henüz yüklenmedi. Bugün yüklenir büyük ihtimal. 2 adet 250 gr aldım, 5,00 TL adet fiyatı. 2 adet 340 gr DUO aldım 6,95 TL adet fiyatı.
  • Ben de bugün birkaç paket almayı düşünüyordum ama şu yarın olayı kafamı karıştırdı. Yapabilen arkadaşlar buraya yazabilirse çok iyi olur.
    Edit: Şimdi siteye baktım da, kod girişi de yapılamıyormuş. Direk uyarı çıkıyor. Düzeldiğinde anlayabiliriz o halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o-raiser -- 13 Nisan 2016; 14:32:20 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.