Şimdi Ara

2 maç için tavsiye yüklü giricem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • her gün 4 tl çöpe atacağıma bu şekil yapıp kazanma şansımı arttırıyorum hocam eskiden bende öyle yapardım günde 2-5 tl önemsiz para sonuçta tutarsa tutsun derdim ama sürekli kaybedince bıkıyo insan neden ayda 100 kaybedeceğime 200-300 kazanmayayım bu tutar demiyorum yatabilir kupon ama genede kesinlik olarak daha fazla aslında yaptığım yanlış bişey normalde kasanın %50 sinden fazla basmam ama çok kaybedince gaza geldim diebilirim. 10-11 maçlık 2.5 üstü kuponum sadece schalkeden yattı 196 oran vardı 0.25 kr atmıştım 50 tl gelicekti tutsaydı ben sürpriz yaptığımdada böyle yüksek oranlıya max 1-2 tl atarım oran 200-300 şeklinde 4 tl ye 1700 gerçekten çok zor bi ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneman5

her gün 4 tl çöpe atacağıma bu şekil yapıp kazanma şansımı arttırıyorum hocam eskiden bende öyle yapardım günde 2-5 tl önemsiz para sonuçta tutarsa tutsun derdim ama sürekli kaybedince bıkıyo insan neden ayda 100 kaybedeceğime 200-300 kazanmayayım bu tutar demiyorum yatabilir kupon ama genede kesinlik olarak daha fazla aslında yaptığım yanlış bişey normalde kasanın %50 sinden fazla basmam ama çok kaybedince gaza geldim diebilirim. 10-11 maçlık 2.5 üstü kuponum sadece schalkeden yattı 196 oran vardı 0.25 kr atmıştım 50 tl gelicekti tutsaydı ben sürpriz yaptığımdada böyle yüksek oranlıya max 1-2 tl atarım oran 200-300 şeklinde 4 tl ye 1700 gerçekten çok zor bi ihtimal.

usta şampiyonlar ligi haftası atıyorum ben 2 haftada max 10lira ayda 20 lira. giden paraya yazık ama heyecan alıyorum. madrid 2-2 dordmund maçında skor 3-2 oynamıştım tabi 3 tanede beraberlik oynamıştım 1 gol ile 3.700 yattı

bu kuponda banko olmayan maçlar tutmaz. beraberlik oynadım. zannetmiyorum. sadece bankolar tutsa 100 lira yapıyo altta 1700 çok aldatıcı

• quote:

her gün 4 tl çöpe atacağıma bu şekil yapıp kazanma şansımı arttırıyorum hocam eskiden bende öyle yapardım günde 2-5 tl önemsiz para sonuçta tutarsa tutsun derdim ama sürekli kaybedince bıkıyo insan neden ayda 100 kaybedeceğime 200-300 kazanmayayım bu tutar demiyorum yatabilir kupon ama genede kesinlik olarak daha fazla aslında yaptığım yanlış bişey normalde kasanın %50 sinden fazla basmam ama çok kaybedince gaza geldim diebilirim. 10-11 maçlık 2.5 üstü kuponum sadece schalkeden yattı 196 oran vardı 0.25 kr atmıştım 50 tl gelicekti tutsaydı ben sürpriz yaptığımdada böyle yüksek oranlıya max 1-2 tl atarım oran 200-300 şeklinde 4 tl ye 1700 gerçekten çok zor bi ihtimal.

Arkadaşım sana tamamen katılıyorum en mantıklısını yapıyorsun...

• kupon tutmuştur arkadaşlar tüm yorumlar için teşekkürler :)
  • quote:

kupon tutmuştur arkadaşlar tüm yorumlar için teşekkürler :)

Hayırlısı olsun. Başka şekilde oynasan işin yine şans kalacaktı bu şekilde %95 gelir...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.