Şimdi Ara

2 HDD var ancak PC 1 tanesi görünüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yaklaşık 1 yıldır kullandığım oyuncu bilgisayarıma 6 ay önce 2 adet 4 TB harddisk aldım. Aldığım günden beri sadece 1 tanesini görüyor bilgisayar. HDD'lerin kablolarını bir kaç kez değiştim ama yine aynı. Yani iki HDD'de sağlam ancak bilgisayar sadece 1 tanesini gösteriyor. Birini çıkarınca öteki çalışıyor. Bilgisayar özellikleri i9 9900k 2080Ti 16 Gb Ram 1 TB M2 SSd. Power 650w cooler master'ındı. Acaba gücü mü yetmiyor diye gidip yeni Thermaltake Toughpower GF1 850W 80+ gold aldım ve bugün taktım. Ancak yine sorun devam ediyor. Bios'tan baktım çok bişey bulamadım. Var mı fikriniz, lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

• M.2 ssd taktığınızda anakartta ki bazı sata portları iptal olabiliyor (anakart kitapçığında bu yazar). Farklı sata portlarını denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hepsini denedim hocam, hepsinde de 1 tane HDD takınca çalışıyor ama 2.yi herhangi bir porta takınca çalışmıyor.

• irven_90 İ kullanıcısına yanıt

Yönetimsel araçlar - > bilgisayar yönetimi - > disk yönetimi kısmında diskler görünüyor mu? Belki birine harf atanmamıştır, o yüzden bilgisarımda görünmüyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.