Şimdi Ara

2 Haftada 6 kilo verdim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
3
Favori
21.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    3 günde 9 kilo
    27 günde 16 kilo
    yememek lazım bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Babam da yapıyor bu diyeti. 2 günde 2 kilo verdim dedi bugün.

O verilen kilo sudur

Vücudunuz protein parcalayinca görürüm ben sizi

O kadar zararlı ki uzun sürede görürsünüz ne olucagini

Ayrıca bir bilene danışmadan vücud kan ölçülerini yaptırmadan program yapmayın

Neyse ölürseniz iyi biriydi deriz

Eninde sonunda öleceğiz. O yüzden fazla kurcalamaya gerek yok.
  • Protein=kas, karbonhidrat=kaslara enerji

Kas kaybı yaşarsın belli bir miktar ama senin için çokta önemli olucağını zannetmiyorum ideal kilona geldiğinde bodye başla busefer Karbonhidrat+proteine yüklenmen gerek.
  • Bunlar hep sizi kaziklama odakli uydurmalar. Sadece 3 ayda 15 kilo verdim spor ve saglikli beslenme ile. Ne yesen yiyeyim kilo da almiyorum artik, midem kuculmus galiba. Sagliksiz besinlerden de tamamen uzaklastim.
  • Normal yediğinizi gene yiyin sadece abur cuburu biraz seyreltip 3 kere kola içiceğinize 1 kere kola 2 kere ayran için. Harcamanızı arttırın.. diyeti herkes yapamaz başta herkes kararlıdır 2 hafta yapıp bırakınca kilo alırsın. Yiğceğini gene ye biraz dikkat et ama yaktıgınızı arttırın. Proteini karbonhidratıda kesmeyin olurmuymuş öyle diyet mahvedersiniz vucudunuzu sornadan alınır o kilolar.. diyet listelerine bakın sabah 1 dilim ekmek diyo dimi tamamen çıkartarak olmaz biraz azaltıp yakılanı arttırılarak olur. birde akşam 7den sonra sadece meyve tüketin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih37

sabah ve akşam yemiş olduğum yarım ekmek arası tost u kestim 3 gündür çok fark etti bu kadarını beklemiyordum doğrusu
    bayağı heveslendim boy1.73 kilo87 şu an önceden 90 idi

3 günde 3 kilo mu yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suluzırtlak

günde 5-10 km yürüyüş ve az yağlı yiyecekler ile (bol meyve sebze) 2 ayda 20 kg garanti

10 km yürüyecek zamanı nereden buluyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.