Şimdi Ara

2.elde soruları alayım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
7.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SpyWar

quote:

Orijinalden alıntı: xpowex

quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

2015 model 25bin km civari kazasız peugeot 308 1.2 puretech EAT6 cam tavanlı active ve allure paketleri ne kadara almak uygun olur acaba.

Aktive 59.60

Allure 64.65 alınabilir ama o fiyata golf 1.2 tsi öneririm 308 kadar dolu olmasada prim yapar

teşekkürler yorumunuz için. açıkçası hoşuma giden zevk alacağım araç almak istiyorum.

İ30 elite bakın otomatik turbo yok ama yüksek devir çevirirsin motor sesi hoşuna gider. Dopdolu bi araba. 0.100 10 saniye digerleride 10 saniye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam merhabalar. Ben 2011-2012 Focus almayı düşünüyorum ya da 2012-2013 Elantra. Benzin ve LPG de iş görür, dizel olursa tadından yenmez. Focus için dizel ve benzinli en fazla kaç para vermeliyiz? Elantra benzinli tüplü 2012'ye en fazla kaç para vermeliyiz? Araçlar ya boyasız hasarsız ya da önemsiz yerinde bir parça boyalı olabilir. Kilometre ise 85000-90000 civarı maksimum. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahriserhat

Hocam merhabalar. Ben 2011-2012 Focus almayı düşünüyorum ya da 2012-2013 Elantra. Benzin ve LPG de iş görür, dizel olursa tadından yenmez. Focus için dizel ve benzinli en fazla kaç para vermeliyiz? Elantra benzinli tüplü 2012'ye en fazla kaç para vermeliyiz? Araçlar ya boyasız hasarsız ya da önemsiz yerinde bir parça boyalı olabilir. Kilometre ise 85000-90000 civarı maksimum. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ediyorum.

Elentra d segmenti oldugu için elentra derim tabiki bütcen uyuyorsa focus 2.elde kuvvetli olabilir ama elentra kadar yumusak ve donanımlı degildir. 60bin üzeri varsa 508de düşünülebilir ehdi yarı otomatik

• 2016 hyundai i30,
    En üst modeli + navigasyon mevcut
    Otomatik dizel
    8 bin km'de.
    6 aylık bir araç.
    Hasar boya vs birşey yok. Garantisi falan devam ediyor.
    Ne kadar eder sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Boy

2016 hyundai i30,
    En üst modeli + navigasyon mevcut
    Otomatik dizel
    8 bin km'de.
    6 aylık bir araç.
    Hasar boya vs birşey yok. Garantisi falan devam ediyor.
    Ne kadar eder sizce?

87.88

• quote:

Orijinalden alıntı: Fathmetinol

2016 clio 1.2 120hp otomatik edc turbo icon navi geri gorus camera full + full hatasiz boyasiz 10.000km ne kadar eder ?

full+full derken ne acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 kangoo 79 binde orjinal kilometre değişen boya hasar kaydı tok. Sadece tavanda güneş yanığı var kaç para eder?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Gang

quote:

2016 clio 1.2 120hp otomatik edc turbo icon navi geri gorus camera full + full hatasiz boyasiz 10.000km ne kadar eder ?

Opsiyon olarak hepsi satın alınmış demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Gang

quote:

54.55 bin

• 2009 astra h enjoy hb easytronic 100 binde sağ çamurluk ve kapıda boya var.baskı balata triger vs. yeni değişti ne olur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoRe`i

2009 astra h enjoy hb easytronic 100 binde sağ çamurluk ve kapıda boya var.baskı balata triger vs. yeni değişti ne olur acaba

Dizel ise 46.47

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpowex -- 28 Temmuz 2017; 20:34:0 >
  • mazda 3 2009-2012 manuel, benzin+lpg 100.000 km civarında kaça alınır?

• Bayram önü ve yaz ortası diye gerçekten fiyatlar şu aralar fazla mı, Aralık ayında fiyatlar azalır mı yada 40bin ₺ civarı araç seçeneği artar mı ? Yoksa şehir efsanesi mı herkesin aracına biçtiği bedel bellidir o seviyede mı gider her türlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpowex

quote:

Orijinalden alıntı: CoRe`i

2009 astra h enjoy hb easytronic 100 binde sağ çamurluk ve kapıda boya var.baskı balata triger vs. yeni değişti ne olur acaba

Dizel ise 46.47

yazmayı unutmuşum 15 bin km dir lpg li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRe`i -- 28 Temmuz 2017; 20:41:34 >
  • 1.4 Kalos'lar nasildir? Kronik bir sorunu var mi? 23bin civari arac bakiyorum. Sanirim Kalos alacagim.. Parca ,ariza durumu hakkinda bilgi paylasabilir misiniz.tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

Bayram önü ve yaz ortası diye gerçekten fiyatlar şu aralar fazla mı, Aralık ayında fiyatlar azalır mı yada 40bin ₺ civarı araç seçeneği artar mı ? Yoksa şehir efsanesi mı herkesin aracına biçtiği bedel bellidir o seviyede mı gider her türlü

Fiyat düşmez kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

1.4 Kalos'lar nasildir? Kronik bir sorunu var mi? 23bin civari arac bakiyorum. Sanirim Kalos alacagim.. Parca ,ariza durumu hakkinda bilgi paylasabilir misiniz.tskler

Fan sayfasına bakın

• Selam 2 bebek olmak üzere 4 kişilik bir aileyiz. 2011 model boyasız temiz 110 binde Kia venga almayı düşünüyoruz. Fakat çevremizdeki arkadaşlar parça sıkıntısı olacağı söylüyorlar. Bunun yerine 2012 model Renault symbol mu alsam acaba

• Opel Astra Sedan Elegance
    2001 model
    Otomatik.
    170.000 km.
    Lpg
    Ön kaput değişik.
    Eziği, çiziği, güneş yanığı vs. yok. Kaporta çok temiz.

Ne kadar eder? Teşekkürler.
  • aL-Pi kullanıcısına yanıt
    Bende var 2006 model 1.4 sx otomatik yeni makyajlı kasa (eski aveo ile aynı) LPGli tamamen orjinal 116 binde iki yıldır kullanıyorum çok memnunum kronik arızası abs sensör arızası verir 100-150 arası masrafı var. Haricinde pek birşey yok. Opel motoru zaten. Bende bir ara satacaktım geniş bir araç almak için 26 ya gidecekti isteğim araç olmadı o nedenle vazgeçtim. Düz 1.4 lerin temizlerini 23 e alırsınız o fiyata tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.