Şimdi Ara

2. El Xbox360 Aldim Tecrübeli Arkadaslara Birkac Sorum Var.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mesele korsan kullanmamak değil kullanmıyorum ya da sana kullanma demiyorumki
    senin hafife aldıgın konu yüzünden uzadı.emin ol o mesajını silmeseydin forum yıgılmıştı üzerine keşke alıntı yapsaymışım ilk mesajı yazarken :) tek nedeni bu
  • konu bomboaymış cidden büyük harflerle başlamalar kul hakkından girip dinden çıkmalar felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

mesele korsan kullanmamak değil kullanmıyorum ya da sana kullanma demiyorumki
    senin hafife aldıgın konu yüzünden uzadı.emin ol o mesajını silmeseydin forum yıgılmıştı üzerine keşke alıntı yapsaymışım ilk mesajı yazarken :) tek nedeni bu

Keşke ben de alıntı yapsaymışım. Hayatımda gördüğüm en saçma mesajlardan biriydi. Neyse tartışmaya değmez. Bırak gitsin...
  • Dostum hayırlı olsun bende alalı işte 1 hafta falan oldu. Aynı durumdayız PS3 ile beraber kullanıyorum aleti. Online için nasılsa PS3 var, boşuna bağlama aleti internete. Dik yan farketmez ben yan kullanıyorum. Laptop soğutucusuna hiç gerek yok, uzun süre aralıksız çalıştırma, ruhu olmasada onunda yorulabileceğini unutma yeter.

İnternetten xbox'un sitesine girip güncellemeyi flash'a tıp makineni güncelleyebilirsin (bunun için benden yardım isteme bende inş. yaparım bir ara).

İyi oyunlar hadi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.