Şimdi Ara

2.EL SUZUKİ JIMNY ALINIRMI? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
50.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilk yorumları okuyunca kokmuştum ama sağolsun diğer arkadaşlar durumu düzeltmişler.arkadaşım safkan jeep alacaksan ve off-road yapacaksan kısa şasili araç almak daha mantıklı olur.örnek:jeep wrangler.aynı şekilde jimny'de arazide cep herkülüdür.uygun lasiklerle gidmeyeceği yer yoktur.
  • Bizde bir aralar bir 4*4 almayı düşünüyorduk samurai ile niva arasında kaldık ve kararımızı verdik lada niva ikinci arabamız olacak biri şehirlik diğeri av,dağ,tepe ne denk gelirse
  • jimny yada lada nivayı arazide kullanabilirsin.samuri nin oğludur kendisi .arazi için yaratılmıştır.Temizse düşünmeden al.

edit:oha 3 yıllık konuymuş hortlamış biz milletçe hiç son kullanma tarihine bakmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 13 Şubat 2009; 20:39:38 >
  • Bir bayide 2012 Model 6 Bin km'de otomatik vites Suzuki Jimnynin fiyatını sordum. 37 BİN TL.

Aracın içine baktım, küçük ve çok basit geldi. Donanım yok gibi. Bu kadar para gerçek arazi yeteneği için mi?
  • 3 yıl önce suzuki samurai almıştık. 1.3 lt benzinli motora sahipti. acayip keyifli bir araçtı ama biraz fazla yakıyordu.

yalnız biz keyfine almıştık. gündelikte kullanmıyorduk. deneyebilirsiniz siz de, bir galericiyle anlaşıp.

8 bin liraya alıp, gene aldığımız galeriye aynı paraya vermiştik biraz zaman geçince.
     2.EL SUZUKİ JIMNY ALINIRMI?

• arazi için çok ideal bir araçtır. millet arazi aracı deyince dev gibi araçları algılıyor oysa bu ufak araç hafiflik avantajı ve kısa şase sayesinde bir çok büyük aracı rezil eder arazide.

ha bence daihatsu terios her açıdan daha iyi bir seçim olur.
  • 20-25 yıllık suzuki samuraileri antalya sıcaklarında mugla sıcaklarında safarilerde gördugum için, SUZUKI gibi bir firmanında sürekli araçlarını geliştiren bir firma oldugunu bildigim için gözum kapalı tavsiye ederim. Üzerinde SUZUKI yazması yeterlidir; o araç çok kalitelidir
  • alma boşver
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklısınız...
  • hortingen
  • falken34 kullanıcısına yanıt
    Eski konudan devam ediliyor.
  • bende eşim için şehir içi kullanımında otomatik vitesini almayı düşünüyorum.
  • eylül ayı içerisinde ilk arabamı alacağım şuan araç kiralayıp acemiliğimi atıyorum.

ilk araba olarak suzuki jimny yi seçtim. bütçem 26000 tl.

yorumları okudum fakat birçok şey havada kaldı sanırım kullanıp denemeden jimny hakkında kesin kanıya varamayacağım.
  • İkinci araç olarak alınabilir. Şehir kullanımı sıkıntılıdır. Yol tutuşu ve özellikle fiziki yapısından dolayı virajlarda devrilecek gibi oluyor. Motoru küçük olmasına karşın fazla yakar.

• olrich O kullanıcısına yanıt

konu 14 yıllık. 14 yılda kara vermiştir herhalde 2.EL SUZUKİ JIMNY ALINIRMI? 

bu arada samurailer 50-70 civarına gelmiş. nasıl bir piyasa yahu bu? 2.EL SUZUKİ JIMNY ALINIRMI? 

• Kullanıcıları piyasası düşmesin diye belirtmemiş ancak, masrafı arızası gerçekten çok oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.