Şimdi Ara

2. El kitap - 0 kitap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz hangisini tercih ediyorsunuz ? Ben kitabın 2. Eli varsa alıyorum yoksa sıfırını alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben once kitabin sayfa sayisina, eger 200den az ise e-kitabina fazla ise 2. eline bakiyorum. o da yoksa sifirini aliyorum. bestsellerse korsanini aliyorum.

• Kütüphane oluşturduğum için sıfır olanını tercih ediyorum.
    Eğer baskısı yoksa vs. 2. el bakıyorum.
  • Eğer altı çizgili cümleler yoksa ikinci el kitapları çok severim ama illa ikinci el/sıfır kitap olsun diye bir şey yok benim için.

• Sahafları severim. Eğer temizse 2. el alırım kitap. Yani tabiki sıfırı daha iyi ama sürekli kitap alınca maddi bir sıkıntı oluşturuyor :D
  • 0 tercihimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: İrem-

Kütüphane oluşturduğum için sıfır olanını tercih ediyorum.
    Eğer baskısı yoksa vs. 2. el bakıyorum.

Bende aynı şekilde.
  • Sıfır,2.el,orjinal,çakma farketmiyor benim için. Kitap çok pahalıysa özellikle çakmasını alıyorum malum öğrenciyiz

• Burada sahaf olmadığı için sıfır alıyorum.
  • kütüphane kaygım yok şu anlık ve kitaplara çok parada ayıramıyorum o yüzden kütüphane-ikinci el-korsana yöneltiyor piyasa haliyle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede para sıkıntısı çok oluyor. Kitaplığımda ki kitapların %75'i 2. el bir size danışayım dedim teşekkürler
  • Çaldığım için, çalmışken sıfırını çalıyorum.
  • 2. elini almak sıfırından daha uğraştırıcı ve hatta daha pahalı. Hepimizin bildiği sitelerde birkaç kitap alınca kargoyu da bedavaya getirio yüzde otuz indirimle alınabiliyor 0 kitaplar ama 2. el için kondisyonuna dikkat et, kargo öde vs. hiçbir avantaj yok. Baskısı biten kitaplarda 2. el şart oluyor tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.